رافینیا در بارسلونا می‌ماند

یکی از مدیران باشگاه بارسلونا از تمایل هافبک برزیلی این تیم برای ماندن در نوکمپ خبر داد.

، آریه‌دو برایدا، مسئول نقل و انتقالات بین‌المللی باشگاه باشگاه بارسلونا تأیید کرد که هافبک برزیلی این تیم رافینیا در فصل پیش رو در نوکمپ خواهد ماند.

رافینیا فصل گذشته به صورت قرضی برای اینتر بازی کرد و اخیراً گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه اینتر بعد از ناکامی در خرید لوکا مودریچ از رئال مادرید، قصد دارد یک بار دیگر رافینیا را از بارسلونا قرض بگیرد. او ماه ژانویه به صورت قرضی به اینتر پیوست اما این باشگاه با توجه به محدودیت‌های مالی‌اش از سوی یوفا نمی‌توانست با او قراردادی قطعی ببندد و غرامت فسخ قراردادش با بارسلونا را بپردازد. رافینیا به اسپانیا برگشت اما به تازگی شایعه بازگشت او به اینتر منتشر شده که برایدا آن را تکذیب کرد.

او در گفت‌و‌گو با رادیو اسپورتیوا اظهار داشت: رافینیا احتمالاً در بارسلونا خواهد ماند. او بازیکنی با توانایی‌های فنی فوق‌العاده است و با یک حرکت پا به توپ ماهرانه می‌تواند سرنوشت مسابقه را عوض کند و این کار را هم در نقطه از زمین بازی انجام دهد.

برایدا ادامه داد: سال گذشته رافینیا پس از مصدومیت جدی از ناحیه زانو از بارسا خارج شد و با این حال در اینتر عملکرد بسیار خوبی داشت. با تمام این ها او بازیکن جالبی است و از وضعیتش در بارسلونا رضایت دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار