بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸|شاهرودی: مانعی برای بازی با عربستان نداریم/ شرایط میزبانی در بازی‌های آسیایی همیشه سخت است

مربی تیم فوتبال امید کشورمان می‌گوید که شرایط میزبانی در بازی‌های آسیایی همیشه سخت بوده و خودش به عنوان بازیکن این دوران را گذرانده است.

، رضا شاهرودی در مورد وضعیت تیم امید قبل از شروع بازی‌های آسیایی، گفت: چهار اردو در تهران برگزار کردیم که در این اردوها همه بازیکنان را در اختیار نداشتیم. خدا را شکر در اردوی عراق با همه بازیکنان حضور پیدا کردیم. البته در ابتدای یکی دو باشگاه بازیکنان خود را ندادند و ۲-۳ بازیکن هم مشکل خدمت داشتند، اما در ادامه تیم کامل شد و دو بازی دوستانه خوب را برگزار کردیم.

وی افزود: دو بازی دوستانه با عراق خیلی به ما کمک کرد. دیدار دوستانه‌ای هم قبل از اعزام به جاکارتا با چین داشتیم. در آن مسابقه ابتدا ۳ بر صفر عقب افتادیم، اما بازیکنان فعل خواستن را صرف کردند و به بازی برگشتند. در ادامه ۲ گل زدیم و حتی می‌توانستیم برنده بازی شویم. به نظم و دیسیپلین مدنظر رسیدیم. اکنون مانعی برای بازی با عربستان نداریم.

مربی تیم فوتبال امید کشورمان در مورد مشکلات میزبانی اندونزی تصریح کرد: شرایط میزبانی در مسابقات آسیایی همیشه سخت است. خودم هم که تجربه حضور در این مسابقات را داشتم، این تجربه را پشت سر گذاشتم. ما برای رسیدن به محل تمرین ترافیک سنگینی را پشت سر می‌گذاریم. در این شرایط یک پلیس مقابل اتوبوس ما برای برادشتن ترافیک حرکت می‌کند که اگر آن ماشین نبود، شرایط سخت‌تر هم می‌شد.

شاهرودی در مورد وضعیت مصدومیت آرتا بازیکن تیم امید و اینکه آیا او به بازی با عربستان می‌رسد، گفت: بله او دیروز هم تمرین کرد. مصدومیت آرتا از ناحیه بینی بود. برای او گارد تهیه شده تا برای بازی فردا مشکلی نداشته باشد. آرتا سرشار از روحیه است. یک روز قبل از بازی با چین که مصدوم شد، می‌گفت می‌توانم بازی کنم و شهامت را در او دیدم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد روح جنگندی از سوی او، سهراب بختیاری‌زاده و زلاتکو کرانچار به تیم تزریق شده است، اظهار داشت: من، زلاتکو کرانچار، حمید استیلی و سهراب بختیاری‌زاده نقش به‌سزایی نسبت به بازیکنان داریم. آنها می‌بینند که ما همه این رده‌ها را گذراندیم. یک تعداد از بازیکنان یا پرسپولیس یا استقلالی هستند که به ما علاقمند بودند. در کادرفنی هم پرسپولیسی‌ و هم استقلالی داریم. البته در اینجا بحث رنگ‌ها نیست و همه برای نام ایران تلاش می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار