بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸| تیم تکواندو ایران شب گذشته عازم جاکارتا شد

ملی‌پوشان تکواندو ایران برای شرکت در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ ساعت ۲۲ شب گذشته (دوشنبه – ۲۲ مردادماه) ایران را به مقصد "کوالالامپور" ترک کردند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از ۲۸ مردادماه به مدت ۵ روز در "جاکارتا" اندونزی برگزار می‌شود.

تکواندوکاران کشورمان برای شرکت در این دوره از رقابت‌ها ساعت ۲۲ شب گذشته (دوشنبه – ۲۲ مردادماه) ایران را به مقصد کوالالامپور ترک کردند.

مسابقات در بخش تکواندو ۲۸ مردادماه با رقابت‌های پومسه آغاز می‌شود که در بخش مردان کوروش بختیار، امیررضا مهربان و علی سهرابی و در بخش زنان مهسا صادقی، مرجان سلحشوری و فاطمه حسام نمایندگان کشورمان هستند.

هدایت تیم مردان برعهده «سانگ میونگ کیم» به عنوان سرمربی است و در بخش زنان نیز «فاطمه اسدپور» سرمربیگری تیم را برعهده دارد.

فرزان عاشورزاده (وزن ۵۸- کیلوگرم)، میرهاشم حسینی (وزن ۶۳- کیلوگرم)، امیرمحمد بخشی (وزن ۶۸- کیلوگرم)، مهدی خدابخشی (وزن ۸۰- کیلوگرم) و سعید رجبی (وزن ۸۰+ کیلوگرم) نمایندگان کشورمان در بخش مردان و ناهید کیانی (وزن ۴۹- کیلوگرم)، الهه شیدایی (وزن ۵۳- کیلوگرم)، پریسا جوادی (وزن ۵۷- کیلوگرم)، ملیکا میرحسینی (وزن ۶۷- کیلوگرم) و زهرا پوراسماعیل (وزن ۶۷+ کیلوگرم) هوگوپوشان ایرانی در بخش زنان هستند.

هدایت تیم مردان برعهده «فریبرز عسکری» به عنوان سرمربی و «علی محمد بسحاق» به عنوان مربی می‌باشد. در بخش زنان نیز «مهرو کمرانی» سرمربیگری و «ریحانه فولادی» مربیگری تیم را برعهده دارد.

گفتنی است؛ حافظ مهدوی و حسین حسین‌زاده دو داور بین‌المللی تکواندو کشورمان نیز با دعوت اتحادیه تکواندو آسیا برای قضاوت در این رویداد حضور پیدا می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار