توخل: رابیو ممکن است از پاری‌سن‌ژرمن برود

سرمربی PSG احتمال خروج هافبک فرانسوی‌اش از پارک دو پرنس را رد نکرد.

، توماس توخل اعتراف کرد از ماندن آدرین رابیو بازیکنی که مورد توجه باشگاه‌هایی مانند بارسلونا، رئال مادرید، میلان و حتی یوونتوس قرار گرفته اطمینان ندارد.

در روزهای اخیر خبری منتشر شد مبنی بر اینکه رابیو از تمدید قراردادش با پاریسی‌ها خودداری کرده و می‌خواهد اجازه دهد که این قرارداد به پایان برسد و به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که می‌خواهد ملحق شود.

توخل در یک کنفرانس خبری راجع به آینده توخل اظهار داشت: نمی‌دانم آینده آدرین چه می‌شود. همه چیز به تصمیم او بستگی دارد. من در اردوی پیش فصل‌مان در سنگاپور شرایط را توضیح دادم. وضعیت قرارداد او کاملاً واضح است و یک سال دیگر تا پایان قراردادش زمان مانده است.

توخل افزود: من کار کردن با آدرین را دوست دارم و مطمئنم که او پتانسیل رسیدن به اوج را دارد، یک بازیکن طراز اول برای پاری‌سن‌ژرمن. او جزو بازیکنان آکادمی باشگاه است و به نظر من در پاری‌سن‌ژرمن داشتن بازیکنانی که از رده‌های پایه رشد می‌کنند و به تیم اصلی برسند بسیار مهم است. با این حال شرایط همین چیزی است که هست. آدرین باید تصمیم بگیرد و باید اعلام کند که می‌خواهد برای پاری‌سن‌ژرمن بازی کند یا نه.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار