ترکیب تیم دختران تکواندو برای حضور در المپیک جوانان مشخص شد/ ۴ ملی‌پوش در اردوی تیم پسران باقی ماندند

مسابقات انتخابی درون اردویی تیم‌ملی تکواندو دختران روز گذشته در خانه تکواندو برگزار و در نهایت ۳ هوگوپوش جواز حضور در بازی‌های المپیک جوانان آرژانتین را بدست آوردند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات انتخابی درون اردویی تیم‌ملی تکواندو دختران کشورمان برای شرکت در المپیک جوانان عصر روز گذشته (یکشنبه – ۲۱ مردادماه) در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار و در نهایت نفرات اعزامی به این رقابت مشخص شدند.

مهلا مومن‌زاده، کیمیا همتی و یلدا ولی‌نژاد موفق شدند جواز حضور در این رقابت‌ها را کسب نمایند و مهسا کیادلیری، زهرا علیزاده و فاطمه جعفری نیز به عنوان حریف تمرینی در کنار تیم هستند.

هدایت این تیم برعهده فاطمه صفر پور به عنوان سرمربی می‌باشد و ندا زارع به عنوان مدیرفنی در کنار تیم حضور دارد.

همچنین مسابقات انتخابی درون اردویی تیم‌ملی تکواندو پسران کشورمان برای شرکت در المپیک جوانان عصر روز گذشته (شنبه – ۲۰ مردادماه) در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد و در نهایت ۴ هوگوپوش موفق شدند جواز ادامه حضور در اردو را کسب نمایند.

حامد اصغری، محمدعلی خسروی، علی اشکوریان و محمدمهدی عمادی نفراتی هستند که در اردو باقی ماندند؛ همچنین علی اکبری و امیرحسین بهرآبادی به عنوان حریف تمرینی در کنار تیم حضور دارند.

هدایت این تیم برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.


گفتنی است؛ سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۱۸ مهرماه سال‌جاری در "بوینس آیرس" آرژانتین برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار