پوگبا قصد ترک منچستریونایتد را ندارد

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ تمایلی به ترک منچستریونایتد ندارد.

، پل پوگبا که در پیروزی ۲ بر یک منچستریونایتد در اولین بازی از فصل جدید لیگ برتر انگلیس از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد و بازی خوبی را از خود ارائه داد، به نظر می‌رسد رابطه‌اش با ژوزه مورینیو همچنان شکرآب است. آقای خاص فصل گذشته در چند بازی هافبک فرانسوی‌اش را از ترکیب اصلی منچستریونایتد بیرون گذاشت که یکی از آن بازی‌ها تقابل با سویا در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود.  

پوگبا در پاسخ به این پرسش که «آیا از بودن در باشگاه منچستریونایتد خوشحال و راحت هستید؟»، اظهار داشت: چیزهایی هستند که می‌توانم در موردشان صحبت کنم و برخی چیزها هم هستند که نمی‌توانم در موردشان حرفی بزنم و در غیر این‌ صورت جریمه خواهم شد. به هر حال وقتی به شما اعتماد می‌شود، کار برای‌تان آسانتر می‌شود.

«رادیو مونت کارلو» فرانسه اما خبر داد که پل پوگبا آماده است تا شایعاتی که در خصوص انتقالش به تیمی دیگر مطرح است را کنار بگذارد و منچستریونایتد را به عنوان کاپیتان رهبری کند. تیم‌های بارسلونا و یوونتوس به دنبال به خدمت گرفتن هافبک فرانسوی شیاطین سرخ هستند و مینو رایولا، مدیر برنامه‌های وی نیز قصد دارد او را برای جدایی از منچستر‌یونایتد ترغیب کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار