مرحله دوم تکواندو گرندپری ۲۰۱۸| هادی‌پور نقره گرفت و محمد کاظمی حذف شد

آرمین هادی‌پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان به دلیل آسیب دیدگی و با صلاحدید کادرفنی از رقابت با نماینده کره‌جنوبی انصراف داد و بر سکوی نایب قهرمانی مسابقات گرندپری ایستاد.

، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۸ در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از روز گذشته (جمعه - ۱۹ مردادماه) با حضور ۲۵۶ تکواندوکار از ۵۸ کشور در شهر "مسکو" روسیه آغاز و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

روز گذشته و در روز دوم پیکارهای اوزان ۵۸- کیلوگرم گروه مردان و ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم گروه زنان پیگیری می‌شود که آرمین هادی‌پور و محمد کاظمی در وزن ۵۸- کیلوگرم نمایندگان کشورمان هستند.

آرمین هادی‌پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم در اولین دیدار توانست «آنتونیو فلسا» ایتالیایی را در ابتدای راند سه و پیش از به پایان رسیدن زمان قانونی با اختلاف ۲۰ امتیاز (۳۰ بر۱۰) شکست دهد و به مرحله بعد صعود کند. در ادامه به مصاف « هِدی نفاتی» تونسی رفت و ۲۳ بر ۱۲ به برتری رسید. آرمین در سومین مبارزه برابر «یون جو جئونگ» نماینده کره جنوبی قهرمان جهان ۲۰۱۷ قرار گرفت و ۱۱ بر ۹ پیروز شد.

نماینده وزن دومی در مرحله نیمه نهایی با «ویتو دللاکویلا» ایتالیایی دارنده مدال برنز قهرمانی جهان مبارزه کرد و این رقابت با نتیجه ۱۸ بر ۱۸ به راند طلایی کشیده شد و در نهایت تکواندوکار شایسته کشورمان با کسب امتیاز به فینال راه پید ا کرد اما در این مرحله به دلیل آسیب دیدگی در مفصل زانوی پای چپ و با صلاحدید کادرفنی از رقابت با نماینده کره‌جنوبی انصراف داد به مدال نقره رسید.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی است.

گفتنی است؛ این رقابت ها G۴ می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار