کاسانو: با رونالدو، یوونتوس تا سال ۲۰۲۲ قهرمان ایتالیا می‌ماند/ لیگ قهرمانان امسال متعلق به بارساست

مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا اعتقاد دارد اضافه شدن ستاره پیشین رئال مادرید به یووه، تداوم قهرمانی‌های این تیم در ایتالیا را تضمین می‌کند، اما طلسم ناکامی‌های اروپایی‌‌اش را در این فصل نخواهد شکست.

، آنتونیو کاسانو معتقد است که ورود کریستیانو رونالدو اسکودتو را برای چهار سال دیگر در تورین نگه خواهد داشت.

کاسانو که دو سال بیکار بوده و همچنان امیدوار به بازگشت به زمین فوتبال است، گفت: لازم به گفتن نیست که یوونتوس قهرمانی‌‌هایش در اسکودتو را تا سال ۲۰۲۲ تضمین کرده است. کریستیانو رونالدو این فصل حداقل ۴۰ گل می‌زند و به نظر من تنها تیمی که می‌تواند به بیانکونری نزدیک شود، اینتر است. یوونتوس قطعاً با خرید دومین بازیکن برتر دنیا قراردادی فوق‌العاده بسته است. خب من هنوز هم لیونل مسی را بهترین می‌داند و حتی اسم پسرم را هم به خاطر او لیونل گذاشته‌ام. رونالدو اما پاسخ اعتماد یوونتوس را نه تنها با گل‌ها بلکه با بردهایی که به ارمغان می‌آورد و منافع اقتصادی که به ارمغان می‌آورد، خواهد داد.

کاسانو ادامه داد: من رئال مادرید را خوب می‌شناسم و می‌‌دانم که برای رئیس آن فلورنتینو پرس باشگاه تنها چیزی است که اهمیت دارد. او وقتی احساس کرد که زمان بیرون راندن رونالدوی برزیلی و دیوید بکام شده است هم با آنها خداحافظی کرد و به همین دلیل من از اینکه در مورد کریستیانو هم چنین تصمیمی گرفته است، تعجب نمی‌کنم. کریستیانو برای یوونتوس ساخته شده است. او از نظر آمادگی جسمانی بازیکنی فرازمینی است، چون عاشق سختکوشی است و هرگز از حرکت نمی‌ایستد. من مطمئنم که رابطه‌اش با ماسیمیلیانو آلگری هم خوب خواهد بود، چون او در مدیریت بازیکنان قهرمان فوق‌العاده است. با تمام این‌ها اگر از من بپرسید که آیا یوونتوس امسال قهرمان اروپا خواهد شد می‌گویم که نه چون بارسلونا را بخت اول قهرمانی می‌دانم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار