آلیسون: تلاش می‌کنم تا مانند صلاح خرید خوبی برای لیورپول باشم

دروازه‌بان برزیلی سرخپوشان مرسی‌ساید می‌خواهد به مانند ستاره مصری لیورپول مثمرثمر باشد.

، آلیسون بکر که در این تابستان با قراردادی به ارزش ۶۵ میلیون پوند از رم به لیورپول پیوست و تبدیل به گرانقیمت‌ترین دروازه‌بان تاریخ شد، در گفت‌وگو با نشریه «میرر» انگلیس با اشاره به جدایی محمد صلاح از رم و پیوستنش به سرخپوشان مرسی‌ساید در تابستان گذشته، گفت: فروش صلاح - در ازای ۳۶.۹ میلیون پوند - به لیورپول معامله بزرگی برای رم بود. آنها از این بابت خوشحال بودند. من هم سخت تلاش خواهم کرد تا مانند صلاح خرید خوبی برای لیورپول باشم که خیلی مهم است. انتقال صلاح معامله خوبی برای رم بود، اما خیلی‌ها بر این باورند که خرید او معامله خوبی هم برای لیورپول بود.

سنگربان تیم ملی فوتبال برزیل با اشاره به اینکه کلوپ جذب وی از رم را در اولویت قرار داده بود، اظهار داشت: این برایم خیلی مهم بود که خوشحال باشم و من را بخواهند. لیورپول هم این حس را به من داد. لیورپول باشگاه بزرگی است و بازیکنان بزرگی تا کنون داشته‌ است، اما وقتی به اینجا آمدم و با مردم لیورپول صحبت کردم، این حس به من دست داد که آنها واقعاً مرا می‌خواهند.

دروازه‌بان برزیلی سرخپوشان مرسی‌ساید در پایان خاطرنشان کرد: ما می‌توانیم تیم خوبی شکل دهیم و احساس می‌کنم که می‌توانیم با هم به دستاوردهای خوبی برسیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار