پوگبا: مشکلی ندارم که ضربات پنالتی را به سانچس بدهم/ پریرا و فِرِد فوق‌العاده هستند

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ می‌گوید پریرا و فرد کارشان را در بازی مقابل لسترسیتی به خوبی انجام داده‌اند.

، پل پوگبا که شب گذشته (جمعه) در پیروزی ۲ بر یک منچستریونایتد مقابل لسترسیتی در هفته اول فصل جدید لیگ برتر، اولین گل فصل ۱۹-۲۰۱۸ این رقابت‌ها را به نام خود ثبت کرد، پس از این بازی گفت: افتخار می‌کنم که بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد را در این دیدار به بازو بستم. بازیکنان بزرگ زیادی در تاریخ باشگاه منچستریونایتد بوده‌اند که به این افتخار نایل آمده‌اند که اتفاق فوق‌العاده‌ای است. پیروزی در این بازی مهم بود و بابت گلزنی از روی نقطه پنالتی بسیار خوشحالم. خوشحالم که فصل را با برد آغاز کردیم.

وی صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: تمامی هم‌تیمی‌هایم کمک کردند تا کاپیتانی در این بازی برایم راحت‌تر شود. حتی مایکل کریک - دستیار مورینیو - پیشم آمد و گفت که او می‌خواسته که من به خاطر داستانی که در این باشگاه داشته‌ام، بازوبند کاپیتانی را به بازو ببندم. کادرفنی تیم از جمله کریک چشم به من داشتند و می‌خواستم که پاسخ اعتماد آنها را بدهم. همیشه هم سعی می‌کنم بهترین بازی‌ام را به منظور قدردانی از هواداران و هم‌تیمی‌هایم به نمایش بگذارم.

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ در مورد ضربه پنالتی هم گفت: آخرین باری که یک ضربه پنالتی نصیب‌مان شد، آن را به الکسیس سانچس در اولین بازی‌ لیگ برتری‌اش یا یک چیزی شبیه به این دادم. مشکلی هم ندارم که ضربه پنالتی را به سانچس بدهم. به‌هرحال ما موفق به گلزنی و پیروزی در این بازی شدیم و از این بابت خوشحال هستم.

پوگبا درباره خط هافبک سه‌نفره شیاطین سرخ در این بازی هم گفت: آندرس پریرا در پیش‌فصل عالی بود و بازی‌هایش را دیدم. فِرِد هم فوق‌العاده کار کرد. آنها دو بازیکن فوق‌العاده هستند و توانایی‌های‌شان را نشان دادند. پریرا بازیکن جوانی است و شخصیت و کیفیت لازم برای بازی در لیگ برتر انگلیس را دارد. فرد هم در اولین بازی خود برای من‌یونایتد کارش را به خوبی انجام داد که سازگاری با شرایط در اولین بازی اصلاً کار ساده‌ای نیست.

وی همچنین در تمجید از زننده گل دوم سرخپوشان منچستر خاطرنشان کرد: به آمار و بازی شاو نگاه کنید، پس او را نقد نکنید، چون حرکات بدن وی عالی است. لوک شخصیت خود را نشان داد و با عملکرد خوبش به تیم برای رسیدن به پیروزی کمک کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار