توخل: بوفون یک حرفه‌ای تمام عیار است/ نیمار بازیکنی هنرمند و خلاق است

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن از دوازه‌بان ایتالیایی و ستاره برزیلی تیمش تمجید ویژه‌ای کرد.

، توماس توخل که شاگردانش فردا شب (یکشنبه) در اولین بازی خود در فصل جدید لوشامپیونه فرانسه پذیرای کان خواهند بود، در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: بی‌صبرانه منتظر تجربه اولین حضور رسمی‌ام در ورزشگاه پارک‌دوپرنس هستم. چیزهای زیادی از جوی که هواداران پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه ایجاد می‌کنند، شنیده‌ام.

سرمربی آلمانی PSG همچنین خبر داد که دو بازیکنش در بازی فردا غایب خواهند بود و اظهار داشت: مارکو وراتی و کورزاوا به بازی فردا نخواهند رسید و نمی‌خواهم در مورد استفاده از آنها ریسک کنم.  

وی همچنین در تمجید از خرید جدید پاریسی‌ها یادآور شد: جان‌لوئیجی بوفون یک حرفه‌ای تمام عیار است. او یک اسطوره است. بوفون انسانی بسیار فروتن است و قطعاً تأثیر زیادی روی تیم خواهد گذاشت.

توخل ۴۴ ساله، ستاره برزیلی تیمش را هم مورد تمجید قرار داد و گفت: نیمار بازیکنی کلیدی برای ما به شمار می‌رود. او بازیکنی هنرمند و خلاق است. پاری‌سن‌ژرمن چند مدل رهبر دارد و او یکی از رهبران‌ PSG است.

مرد اول کادرفنی پاری‌سن‌ژرمن در پایان خاطرنشان کرد: ما هنوز جای زیادی برای پیشرفت داریم، برای همین باید قدر تک‌تک لحظات تمرین و بازی‌های‌ خود را بدانیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار