رئال مادرید در اندیشه حفط مودریچ با پیشنهاد افزایش حقوق

کهکشانی‌ها برای اینکه هافبک کروات‌شان را برای ماندن در سانتیاگو برنابئو متقاعد کنند به او پیشنهاد تمدید قرارداد داده‌اند.

، نشریه مارکای اسپانیا در گزارشی مدعی شده که فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد برای متقاعد کرد لوکا مودریچ به ماندن در این تیم به او حقوقی بالاتر پیشنهاد کند.

مودریچ بعد از روی کارآمدن خولن لوپتگی به عنوان سرمربی کهکشانی‌ها در مورد از دست دادن جایگاهش در ترکیب اصلی تیم و تقدیم آن به ایسکو احساس خطر کرده، ضمن اینکه ظاهراً فلورنتینو پرس رئیس باشگاه چندی پیش به مودریچ شفاهاً قول داده در صورتی که خودش تقاضای خروج از تیم را داشته باشد به او اجازه رفتن می‌دهد.

مودریچ ۳۲ ساله مورد توجه اینتر قرار گرفته و خودش هم تمایل دارد به این تیم ملحق شود چرا که سه تن دیگر از هموطنانش، ایوان پریشیچ، مارسلو بروزوویچ و شیمه ورسالیکو هم در این تیم حضور دارند.

مودریچ امروز (چهارشنبه) به تمرینات رئال مادرید برگشته اما ظاهراً فرصت مذاکره با فلورنتینو پرس را پیدا نکرده است. با این حال گفته می‌شود که پرس امروز یا فردا با مودریچ صحبت خواهد کرد و قصد دارد با پیشنهاد قراردادی جدید که شامل افزایش حقوق می‌شود او را برای انصراف از رفتن به ایتالیا متقاعد کند. این در حالی است که مدیربرنامه‌های این بازیکن مُصر است موکلش نیاز به تغییر فضا دارد و همه چیز در مبلغ دریافتی خلاصه نمی‌شود.

اینتر قصد دارد با بازیکن سابق تاتنهام قراردادی ۴ ساله ببندد و برای او حقوق ۱۰ میلیون یورو در سال در نظر گرفته است که به مراتب بیشتر از ۶.۵ میلیون یورویی است که از رئال مادرید می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار