کواچ: در مورد آینده بواتنگ اتفاق جدیدی رخ نداده است/ حالا با آسودگی خاطر به مصاف اینتراخت می‌رویم

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ می‌گوید فعلاً خبری از جابجایی مدافع میانی باواریایی‌ها نیست و احتمال ماندن او در آلیانس آره‌نا وجود دارد.

، نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ پس از پیروزی یک بر صفر شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش در بازی دوستانه مقابل منچستریونایتد در ورزشگاه آلیانس آره‌نا در خصوص شایعاتی که درباره احتمال جدایی ژروم بواتنگ از باواریایی‌ها وجود دارد، توضیحاتی را به خبرنگاران ارائه کرد.

از ابتدای تابستان شایعاتی در خصوص پیوستن مدافع آلمانی ۲۹ ساله بایرن مونیخ به تیم‌هایی مانند پاری‌سن‌ژرمن و منچستریونایتد وجود داشته اما فعلاً هیچ یک از آنها محقق نشده است.

کواچ درباره بواتنگ گفت: درباره ژروم، هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده است. او در این بازی از زمانی که به میدان رفت، عملکرد بسیار خوبی داشت. من خوشحالم که او دوباره در کنار ماست اما نه فقط او بلکه همه بازیکنان‌مان.

بواتنگ که تا سال ۲۰۲۱ با بایرن مونیخ قرارداد دارد از سال ۲۰۱۱ که از منچسترسیتی به باواریایی‌ها ملحق شد، ۶ قهرمانی متوالی در بوندس‌لیگا و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرده است.

کواچ در ادامه درباره بازی شاگردانش مقابل منچستریونایتد صحبت کرد و اظهار داشت: من شاهد یک بازی بسیار خوب از تیمم بودم. ما بر بازی مسلط بودیم، تملک توپ داشتیم و در مقابل با پرسینگ حریف بسیار خوب عمل کردیم. موقعیت‌هایی هم داشتیم که به گل تبدیل نشد. در کل من راضی‌ام به خصوص که بازی را بردیم. حالا می‌توانیم با آسودگی خاطر برای بازی مقابل اینتراخت فرانکفورت آماده شویم.

بایرن مونیخ روز دوازدهم آگوست (یکشنبه هفته آینده) در سوپرجام آلمان به مصاف اینتراخت فرانکفورت، قهرمان فصل گذشته جام حذفی می‌رود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار