چراغ سبز پریشیچ به بایرن مونیخ: کواچ می‌داند من کجا هستم!

هافبک کروات تیم فوتبال اینتر به صورت علنی از تمایل خود برای پیوستن به باواریایی‌ها خبر داد.

، ایوان پریشیچ از آمادگی‌اش برای ترک اینتر و بازی برای بایرن مونیخ خبر داد. در حالی که به نظر می‌رسید منچستریونایتد مشتری اصلی پریشیچ باشد و سرمربی این تیم ژوزه مورینیو هم بیش از یک بار نسبت به خرید این بازیکن کروات ابراز تمایل کرده است، خود او ترجیح می‌دهد که راهی باواریا شود تا زیر نظر هموطنش نیکو کواچ بازی کند.

پریشیچ که با تیم‌های بوروسیا دورتموند و ولفسبورگ سابقه بازی در بوندس‌لیگا را دارد، زمانی که کواچ سرمربی تیم ملی کرواسی بود، دو سال زیر نظر او کار کرد که از آن دو سال خاطرات خوبی دارد.

او در پاسخ به این سؤال که آیا امکان انتقالش به بایرن مونیخ وجود دارد به نشریه بیلد گفت: من در بایرن مونیخ؟ خب نیکو کواچ روی من تأثیر زیادی داشت. من زمانی که او سرمربی تیم ملی کرواسی بود، عملکرد بسیار خوبی در تیم ملی داشتم. ما به یکدیگر بابت تمام کارهایی که در آلمان انجام دادیم، تبریک می‌گفتیم. اگر او مرا می‌‌خواهد، می‌داند که کجا هستم. من دوست دارم که یک روز در اسپانیا یا انگلیس بازی کنم اما بازی در لیگ قهرمانان برایم در اولویت است.

پریشیچ افزود: شنیده‌ام که چند باشگاه مرا می‌خواهند اما قبل از گرفتن هر تصمیمی باید با اینتر مذاکره کنم. تنها بعد از انجام این کار قادر هستم که با تیم‌های دیگر مذاکره کنم و تصمیم بگیرم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار