همام: همه بازیکنان آرزو دارند در باشگاه بزرگی مانند استقلال بازی کنند/ این تیم می‌تواند به مطرح شدن من کمک کند

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که حضور در تیمی چون استقلال می‌تواند به هرچه بیشتر مطرح شدن او کمک کند.

، طارق همام، بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال که به تازگی قرارداد خود را با این باشگاه به امضا رسانده، درباره شناخت خود از این باشگاه به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: استقلال را از طریق مدیربرنامه‌هایم می‌شناسم و اطلاعات زیادی در مورد این تیم گرفتم. البته استقلال در آسیا تیم بزرگی است و می‌دانم که یکی از دو تیم پرطرفدار ایران است و پیراهن تیمی را بر تن خواهم کرد که همیشه باید به دلیل پرهوادار بودن برای برد به زمین برود.

وی در ادامه تصریح کرد: احساس خوبی از حضور در ایران و استقلال دارم. همه بازیکنان آرزو دارند که در باشگاه بزرگی مانند استقلال بازی کنند. همچنین وینفرد شفر نیز یک مربی بزرگ است که مطمئناً تجربه کار کردن با او برای من اهمیت زیادی دارد.

همام درباره حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با السد خاطر نشان کرد: برای حضور در لیگ قهرمانان با استقلال خیلی انگیزه دارم و مطمئنم می‌توانم به تیمم کمک کنم. می‌دانم که استقلال بازیکنان بزرگی دارد، اما دوست دارم نقش پررنگی داشته و در موفقیت‌های استقلال اثرگذار باشم.

این بازیکن عراقی در ادامه درباره اهداف خود از حضور در ایران افزود: تجربه یک لیگ متفاوت، مهم‌ترین انگیزه است. من تجربه حضور در لیگ امارات را در کارنامه خود دارم، اما می‌خواهم در ایران دیده شوم و می‌دانم که حضور در استقلال که یک تیم پرطرفدار است، می‌تواند به من برای مطرح شدن کمک و مرا به تیم‌های مطرح نزدیک کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار