تقاضای مودریچ از پرس؛ روزنه امید اینتر برای خرید ستاره کروات رئال مادرید

در حالی که باشگاه رئال مادرید مانع بزرگی در مسیر خروج هافبک کرواتش قرار داده، نراتزوری همچنان به جذب او امیدوار است.

، فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید در واکنش به شایعاتی که به تازگی درباره انتقال لوکا مودریچ به اینتر منتشر شده، شرطی برای صدور مجوز خروج این بازیکن ملی‌پوش گذاشته است که خرید او را برای نراتزوری غیرممکن می‌کند. پرس می‌گوید هر تیمی که مودریچ را می‌خواهد باید ۷۵۰ میلیون یورو بپردازد و این در حالی است گران‌ترین خرید تاریخ فوتبال به نام نیمار با قراردادی ۲۲۲ میلیون یورویی ثبت شده است.

با این وجود اینتر هنوز یک روزنه امید برای اضافه کردن یک بازیکن کروات ملی‌پوش دیگر به ترکیب خود دارد و آن ابراز تمایل شخصی مودریچ نسبت به بازی برای این تیم است. برخی رسانه‌های اروپایی اعلام کرده‌اند که اگر مودریچ شخصاً از رئال مادرید بخواهد با انتقال او موافقت کند - سناریویی شبیه آنچه در ماجرای انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس رخ داد - موضع باشگاه رئال مادرید هم تغییر خواهد کرد.

مودریچ در حال حاضر در ساردینیای ایتالیا مشغول سپری کردن تعطیلات تابستانی خود است و او یکشنبه هفته پیش رو به مادرید برمی‌گردد تا در اردوی پیش فصل رئال شرکت کند. در همین حال انتظار می‌رود که این بازیکن ۳۲ ساله در خصوص آینده‌اش مذاکراتی با فلورنتینو پرس داشته باشد و بعید نیست که او با رئیس کهکشانی‌ها در خصوص خروجش از رئال صحبت کند.

در همین راستا، جان‌لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار معروف ایتالیایی مدعی شده است هنوز این احتمال وجود دارد که مودریچ به پرس بگوید که خواهان انتقال به اینتر است. دی‌مارتزیو در سایت خود مدعی شده است که ولادو لمیچ و جوزپه ریسو، دو مدیر برنامه‌ای که مسیر انتقال شیمه ورسالیکو، مدافع کروات اتلتیکومادرید را به اینتر هموار کردند، در حال رایزنی میان دو باشگاه هستند تا مربع کروات‌ها آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان کامل شود.

دی‌مارتزیو همچنین مدعی شده که مودریچ با پرس رابطه فوق‌العاده‌ای دارد و به همین دلیل ممکن است رئیس کهکشانی‌ها با درخواست او برای رفتن به اینتر محالفت نکند.

اینتر پیش از این خواهان خرید آرتورو ویدال از بایرن مونیخ بود اما مداخله بارسلونا و پیشنهاد این باشگاه ممکن است فرصت جذب این بازیکن را از تیم ایتالیایی بگیرد. گفته می‌شود در صورتی که این اتفاق رخ دهد اینتر به سراغ گزینه بعدی خود،نمانیا ماتیچ از منچستریونایتد خواهد رفت که البته با توجه به علاقه‌ای که مورینیو به این هافبک صرب دارد بعید به نظر می‌رسد او راهی اینتر شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار