پدرو با چلسی و ژسوس با سیتی تمدید کردند

آبی‌های لندن و منچستر قرارداد جدیدی با مهاجمان خود بستند.

، باشگاه چلسی اعلام کرد که قرارداد مهاجم اسپانیایی‌اش پدرو رودریگس را برای یک سال تمدید کرده و به این ترتیب بازیکن سابق بارسلونا تا پایان فصل ۲۰-۲۰۱۹ در استمفوردبریج ماندنی شد.

پدرو از سه سال پیش که بارسا را به مقصد چلسی ترک کرد با این تیم یک بار قهرمان لیگ برتر و یک بار قهرمان جام حذفی انگلیس شد. او در اردوی پیش فصل آبی‌های لندن عملکرد امیدوار کننده‌ای داشته چرا که دو گل برای تیم تحت هدایت مائوریتزیو ساری زده است.

او پس از امضای قرارداد جدیدش با آبی‌های لندن گفت: از عقد این قرارداد جدید بسیار خوشحالم. من واقعاً اینجا در چلسی از وضعیتم و کار در کنار هم‌تیمی‌هایم، هواداران و به طور کلی کار با باشگاه راضی‌ام. برای من خیلی مهم بود که به دوران حضورم در چلسی ادامه دهم. من اینجا راحتم و می‌خواهم جام‌های جدیدی ببرم. می‌خواهم به چلسی کمک کنم، برای آن گل بزنم. بار دیگر تکرار می‌کنم که من از وضعتم در چلسی بسیار راضی هستم.

پدرو در دوران حضورش در غرب لندن برای چلسی ۱۳۱ بازی انجام داده و ۲۸ گل زده است.

در همین حال باشگاه منچسترسیتی نیز از عقد قرارداد با گابریل ژسوس خبر داده است. آبی‌پوشان شهر منچستر قرارداد مهاجم برزیلی‌شان را دو ساله تا پایان فصل ۲۳-۲۰۲۲ تمدید کرده‌اند. مهاجم ۲۱ ساله منچسترسیتی ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ به این تیم پیوست و در ۵۳ بازی‌اش ۲۴ گل زد تا سهم بسزایی در قهرمانی فصل گذشته تیمش در لیگ برتر و جام اتحادیه داشته باشد.

ژسوس به سایت باشگاه منچسترسیتی گفت: دوست دارم از هواداران به خاطر استقبال گرم و شیوه حمایت‌شان تشکر کنم. می‌توانم بگویم که پیوستن به منچسترسیتی بهترین تصمیمی بوده که در زندگی‌ام گرفته ام چون اینجا هم از نظر حرفه‌ای هم از نظر شخصیتی پیشرفت می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار