مظاهری: استقلال با کسب یک امتیاز موفق به کار بزرگی شد/ هواداران استقلال همیشه به خانواده من سلام می‌رسانند

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: مقابل استقلال امتیازات مفتی را از دست دادیم، اما این تیم با کسب یک امتیاز موفق به کار بزرگی شد.

خبرنگار از اصفهان، رشید مظاهری بعد از پایان دیدار ذوب‌آهن - استقلال اظهار داشت: باید این دیدار را می‌بردیم، اما شرایط به گونه‌ای رقم خورد تا بازی به تساوی برسد. فکر می‌کنم اگر باهوش‌تر باشیم بتوانیم امتیازات بیشتری را جمع کنیم. برای این مهم نیز باید در کارهای رو به جلو بهتر و تمرکز بیشتری نیز داشته باشیم. امشب نیز امتیازات مفتی را از دست دادیم و استقلال با کسب یک امتیاز موفق به کار بزرگی شد.

وی در خصوص جدایی مرتضی تبریزی از ذوب‌آهن عنوان کرد: رابطه من و مرتضی تبریزی مانند برادر است و الان نیز از رفتن او ناراحتم. تبریزی برای ذوب‌آهن زحمات زیادی کشید و امیدوارم از این به بعد نیز موفق باشد،‌اما با همه این تفاسیر به او در بازی برگشت اجازه گلزنی نخواهم داد و این را در رختکن نیز به مرتضی گفتم (باخنده).

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن در واکنش به فحاشی هواداران استقلال گفت: هر وقت با استقلال بازی داریم هواداران این تیم به خانواده من سلام می‌رسانند، اما با این حال نیز من آنها را حلال می‌کنم.

مظاهری در خصوص اینکه شاید رفتار هواداران استقلال با او از روی دوست داشتنش باشد، گفت: آدم وقتی کسی را دوست داشته باشد به او فحاشی نمی‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار