دیدار کادرفنی تیم امید با تاج + عکس

مدیر، سرمربی و اعضای کادر فنی تیم فوتبال امید با رئیس فدراسیون فوتبال دیدار کردند.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،حمید استیلی، زلاتکو کرانچار، رضا شاهرودی، سهراب بختیاری‌زاده، تونچی و رضا چلنگر اعضای کادر فنی تیم فوتبال امید، با حضور در مرکز ملی فوتبال با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این نشست که دبیر کل فدراسیون فوتبال هم در آن حضور داشت، استیلی و کرانچار ضمن تقدیر از حمایت‌های صورت گرفته از تیم ملی امید توسط فدراسیون فوتبال،گزارش مفصلی از روند فعالیت‌های این تیم در هفته‌های گذشته، اردو و دو مسابقه دوستانه با تیم امید عراق در اربیل  و همچنین برنامه سفر به اردوی تدارکاتی در چین را ارائه کردند.

هدف‌گذاری مهم صورت گرفته درباره تیم امید که با گزینش بازیکنان زیر ۲۱ سال برای حضور در بازی‌های آسیایی در اندونزی شکل گرفته، از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود که حاضران با تأکید بر ضرورت توجه به دورنمای المپیک ۲۰۲۰، ابراز امیدواری کردند تیم شایسته فعلی بتواند با کسب تجارب ارزشمند حضور در جاکارتا و دیگر میدان‌های مهم، رویای حضور در المپیک توکیو را محقق سازد.

همچنین زلاتکو کرانچار سرمربی تیم امید در این نشست عنوان کرد:حضور تیم زیر ۲۱ سال در جاکارتا می تواند یک جنبه رقابتی داشته باشد و این تیم خود را برای حضور در مقدماتی المپیک آماده کند. با این وجود به طور حتم با جاه‌طلبی لازم به اندونزی می‌رویم.

وی افزود:دیدار دوستانه با عراق به من نشان داد می‌توانیم به این تیم پُرامید و بااستعداد اعتماد کنیم. نباید فراموش کنیم که عراق با تیم زیر ۲۳ سال به مصاف ایران آمده بود، اما در کل ما بهتر از حریف بودیم.

در ادامه رئیس فدراسیون فوتبال هم با تقدیر از تلاش کادر فنی، سرپرستی و بازیکنان تیم امید در اردوهای اخیر، ابراز امیدواری کرد با هدف‌گذاری صورت‌گرفته، این تیم بتواند تا زمان برگزاری رقابت‌های مقدماتی المپیک به اوج آمادگی برسد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار