احمدزاده: رویارویی با باشگاه‌های پرتغالی و برزیل به موفقیت ما کمک می‌کند/ نظم خوبی داریم

کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران می‌گوید که این تیم نظم بسیار خوبی دارد و تمرینات خود را به خوبی دنبال می‌کند.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد احمدزاده، کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان گفت: امسال دو رویداد مهم را پیش‌رو داریم، مسابقات جام بین قاره‌ای به میزبانی امارات و مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی تایلند که به عنوان مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ نیز به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: شرایط اردوهای تیم ملی بسیار خوب است و در چند ماه اخیر با نظم خاصی در حال تمرین با کادرفنی تیم ملی هستیم. خوشبختانه تمام تمرکز بازیکنان روی تمرینات است و بدون هیچ حاشیه و مزاحمتی مشغول اجرای دستورات تاکتیکی اوکتاویو هستیم.

بازیکن تیم ستاره‌های ۲۰۱۷ جهان تأکید کرد: برگزاری اردوها و تمرینات مستمر بخش مهمی از آماده‌سازی تیم به شمار می‌رود، اما نباید از اهمیت ویژه بازی‌های دوستانه غافل باشیم. نقاط ضعف و قوت تیم در بازی‌های دوستانه مشخص می‌شود و با توجه به اینکه ما در چند سال اخیر پیشرفت بسیار خوبی داشته‌ایم، برای ادامه موفقیت باید آماده‌سازی در سطحی بالاتر هم داشته باشیم.

احمدزاده افزود: از اینکه مارکو اوکتاویو از شناخته شده‌ترین مربیان جهان، در تیم ملی ایران حضور دارد بسیار خوشحالیم، چراکه با اعتباری که در سطح جهان دارد و با حمایت فدراسیون، مقرر شده که دو اردوی خوب را در دو کشور قدرتمند در فوتبال ساحلی برگزار کنیم. بازیکنان برتر جهان در تیم‌های باشگاهی پرتغال و برزیل حضور دارند و رویارویی با آنها به موفقیت تیم ملی در مسابقات حساس امسال کمک شایانی خواهد کرد.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان گفت: آرامش حاکم بر فضای تیم ملی برای همه بازیکنان ارزشمند است و امیدواریم با حمایت‌های ادامه‌دار، همچنان با پیراهن تیم ملی کشورمان افتخارات بیشتری کسب کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار