بونوچی برای بازگشت به یوونتوس حاضر به تخفیف شد/ ایگواین کلید این انتقال

مدافع میلان به منظور بازگشت به یوونتوس حاضر به کم کردن رقم دستمزدش شده است.

، لئوناردو بونوچی که تابستان گذشته پس از هفت فصل حضور در یوونتوس به دلیل آنچه داشتن اختلاف‌نظر با ماسیمیلیانو آلگری عنوان شد، از این تیم جدا و به میلان پیوست. اکنون اخبار در رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن است که این مدافع ایتالیایی علاقه دارد تا به یوونتوس بازگردد.

نشریه «توتو اسپورت» در این راستا خبر داد؛ بونوچی ۳۱ ساله که در میلان دستمزد ۷.۵ میلیون یورو در سال دریافت می‌کند، حاضر است برای بازگشت به جمع راه‌راه پوشان تورین ۲ میلیون یورو تخفیف بدهد و درخواست دستمزد ۵.۵ میلیون یورویی را از یووه کرده است.

طبق گزارش‌ها توافق بین دو باشگاه صورت گرفته و بونوچی در آستانه بازگشت دراماتیک به یوونتوس است و در مقابل طبق توافق طرفین، ماتیا کالدارا مدافع ۲۴ ساله بانوی پیر به روسونری ملحق خواهد شد.

در هر حال گونسالو ایگواین هم نقش مهمی در معاوضه بونوچی و کالدارا ایفا خواهد کرد، چرا که اگر مهاجم آرژانتینی بیانکونری به هر دلیلی در این تابستان حاضر به جدایی از یووه و پیوستن به میلان نشود، ماجرای معاوضه این دو مدافع نیز منتفی خواهد شد.

میلان خواهان به خدمت گرفتن ایگواین ۳۰ ساله است، اما این مهاجم آرژانتینی پیشنهاد اولیه روسونری برای جذب قرضی وی را رد کرده و خواهان دریافت دستمزد سالیانه ۹ میلیون یورو از میلانی‌ها شده است.  

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار