نمازی: بازیکنانم باید به ۳ امتیاز بازی با استقلال فکر کنند/ جانشین‌های خوبی برای تبریزی داریم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازیکنانم به لحاظ حرفه‌ای در سطح خوبی هستند و می‌دانند که باید به سه امتیاز بازی مقابل استقلال فکر کنند.

، امید نمازی پیش از دیدار با استقلال تهران و در گفت‌وگو با سایت باشگاه ذوب آهن اظهار داشت: در اینکه استقلال یک تیم بزرگ و قوی است تردیدی وجود ندارد. این تیم در جمع ۸ تیم برتر آسیاست و ما به کیفیت‌های بالای استقلال  واقف هستیم ولی بازیکنان ذوب آهن نیز می‌دانند که باید با تمرکز کامل در مصاف با این تیم ظاهر شوند و از پس این مسابقه سخت برآیند.

وی ادامه داد: بازیکنانم از پیروزی مقابل نساجی قائمشهر تنها اعتماد به نفسش را به همراه خواهند داشت و به خوبی می‌دانند که باید با قدرت تمام و با نهایت توان در مصاف حساس مقابل استقلال به میدان روند.

نمازی در مورد جدایی مرتضی تبریزی و عدم حضورش در این مسابقه عنوان کرد: به هر حال مرتضی به استقلال پیوست و ما باید برای این بازیکن آرزوی موفقیت داشته باشیم. نقل و انتقال و خرید و فروش بازیکن امری مرسوم در همه جای جهان است و مربیان باید تلاش کنند برای جایگزینی بازیکنانشان بهترین تصمیم را بگیرند. ما بازیکنان خوبی داریم که می‌توانند برای حضوردر ترکیب تلاش و رقابت کنند و شک ندارم که آنها نمایش خوبی را برای ذوب آهن به اجرا خواهند گذاشت.

نمازی در پایان با اشاره به حمایت‌های خوب کارخانه و باشگاه ذوب آهن گفت: آن چیزی که ما برای دیدار مقابل استقلال نیاز داریم حمایت خوب هواداران ذوب آهن و مردم اصفهان است که می‌توانند انگیزه را به ساق تک تک بازیکنان تزریق کنند. از آنها می خواهیم به موقع در استادیوم حاضر شوند و پشتیبان تیم‌های شهرشان باشند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار