دینیه رسماً به اورتون پیوست

مدافع فرانسوی بارسلونا با قراردادی طولانی مدت به آبی‌پوشان مرسی‌ساید ملحق شد.

، باشگاه اورتون اعلام کرد که با لوکاس دینیه، دفاع چپ بارسلونا قراردادی ۵ ساله به ارزش ۱۸ میلیون پوند بسته است که این بازیکن فرانسوی را تا سال ۲۰۲۳ به آبی‌های بندر لیورپول متعهد می‌کند.

دینیه ۲۵ ساله دو سال پیش از تیم پاری‌سن‌ژرمن به بارسا پیوست و در دو سال حضورش در نوکمپ که عمدتاً به عنوان بازیکن تعویضی بود، قهرمان لالیگا و جام حذفی اسپانیا شد.

دیتیه در بارسلونا اغلب اوقات زیر سایه جوردی آلبا قرار داشت و نتوانست سرمربیان خود را برای میدان دادن به او به عنوان بازیکن ترکیب اصلی متقاعد کند.

دینیه پس از نهایی شدن انتقالش به اورتون گفت: اورتون باشگاهی بزرگ و با قدمت است. من می‌خواهم فرصت بازی داشته باشم، برنده شوم و هواداران را با بالا بردن کیفیت بازی‌‌مان به وجد بیاورم. می‌خواهم بهترین فوتبالم را در بهترین لیگ دنیا ارائه کنم. همه عاشق لیگ برتر هستند و من هم به همین خاطر اورتون را انتخاب کردم. از چیزی نمی‌ترسم و هیجان زده‌ام. برای من این یک چالش جدید است که خودم را با کشوری جدید، با لیگی جدید و با مردمی جدید وفق دهم.

دینیه یک فصل هم به صورت قرضی برای رم بازی کرد، ۴۶ بازی برای بارسلونا انجام داد. او دومین خرید بزرگ مارکو سیلوا، سرمربی اورتون پس از جذب ریچارلیسون از واتفورد است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار