سلطانی‌فر: پس از بررسی متوجه شدیم باید مراسم بدرقه برگزار کنیم/ امیدوارم کشتی و والیبال هم مانند فوتبال آبروداری کنند

وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم ورزشکاران ما در اندونزی از اعتبار و آبروی کشورمان به خوبی دفاع و آبروداری کنند.

خبرنگار ورزشی ، مسعود سلطانی‌فر در پایان مراسم بدرقه کاروان اعزامی به هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی اظهار داشت: بنا به روال گذشته و پس از بررسی متوجه شدیم که مراسم بدرقه برای کاروان‌ها برگزار می‌شود و ما هم این برنامه را تدارک دیدیم. به دلیل این که تعدادی از رشته‌ها زودتر به اندونزی اعزام می‌شوند و همچنین برخی از تیم‌ها در اردو هستند، تصمیم گرفتیم مراسم را امروز برگزار کنیم.

وی در ادامه افزود: از سید حسن خمینی که همواره حامی ورزشکاران بوده و خودش هم ورزشکار بوده درخواست کردیم تا در این مراسم در کنار ورزشکاران باشد.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: امیدوارم که ورزشکاران‌مان با آمادگی کامل راهی اندونزی شوند و نتایج خوبی کسب کنند، ما با آمادگی خوبی که از تیم‌ها دیدیم امیدواریم همانند جام جهانی فوتبال در کشتی و والیبال و همچنین فوتسال بانوان در بازی‌های آسیایی هم حضور آبرومندانه‌ای داشته باشیم و از اعتبار و آبروی کشورمان دفاع کنیم.

سلطانی‌فر در پایان گفت: در اکثر رشته‌ها دیدیم که تلاش‌های خوبی انجام دادند، همچنین تدارکات مناسبی از سوی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک انجام شده است. ما یک ماه بعد هم بازی‌های پاراآسیایی را در اندونزی داریم که فکر می‌کنم نتایج خوبی در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی همانند فوتبال برای‌مان رقم بخورد و ملت خوشحال شوند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار