استیلی: امیدوارم ورزشکاران ایران همه مدال‌ها را درو کنند/ شرایط تیم امید هر روز بهتر از گذشته می‌شود

مدیر تیم فوتبال امید کشورمان گفت: برای همه ورزشکاران ایران آرزوی موفقیت کنم و امیدوارم بتوانند همه مدال‌ها را برای ایران درو کنند.

خبرنگار ورزشی ، حمید استیلی در حاشیه مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اظهار داشت: در ابتدا باید برای همه ورزشکاران آرزوی موفقیت کنم و امیدوارم ورزشکاران ما بتوانند همه مدال‌ها را برای ایران درو کنند و در جایگاه خوبی قرار بگیریم.

وی در خصوص اردوی آمادگی تیم ملی امید در عراق، یادآور شد: اردوی یک هفته‌ای خوبی را در عراق برگزار کردیم و در کنار آن ۲ بازی تدارکاتی نیز داشتیم که همین مسئله باعث می‌شود که بازیکنان ما تجربه بیشتری داشته‌ باشند. خوشبختانه برای حضور ما در اربیل عراق فدراسیون حمایت‌های خوبی انجام داد و امیدوارم در جاکارتا موفق باشیم.

استیلی در خصوص این که گفته می‌شود برخی از باشگاه‌ها بازیکنان‌شان را در اختیار تیم قرار نمی‌دهند، گفت: فکر کنم تنها تیم نساجی نمی‌توانند یک بازیکن را در اختیار تیم قرار دهد، نورافکن و شکاری هم به این دلیل که در خارج از کشور بازی می‌کنند اجازه باشگاه‌شان را ندارند و در تیم امید نیستند. باید به یاد داشته باشیم که شرایط تیم امید هر روز بهتر از گذشته می‌شود و در هر بازی بهتر از قبل عملکردیم. یک بازی هم در چین برگزار می‌کنیم و بعد از آن عازم اندونزی خواهیم شد.

مدیر تیم ملی فوتبال امید کشورمان خاطر نشان کرد:  جلسه‌ای را با تاج و ساکت پیش از حضور در مراسم بدرقه برگزار کردیم و آنها دوباره بر حمایت از این تیم تاکید کردند، ما صحبت‌های اولیه با وزیر ورزش و رئیس کمیته المپیک را انجام دادیم و از آنها خواستم که تیم زیر ۲۱ سال را عازم اندونزی کنیم که البته تاج و ساکت هم از این موضوع حمایت کردند. به هر حال ما چندین سال است که این مسیر را رفته‌ایم و باید در ادامه کاری کنیم تا نتیجه آن به سود بچه‌های المپیک باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار