سجادی: بعید می‌دانم برای کاروان ایران مشکل خاصی ایجاد شده باشد/ بزرگترین کاروان ایران به مسابقات آسیایی اعزام می‌شود

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: با توجه به میزبانی اندونزی و مشکلاتی که این کشور دارد، بعید می‌دانم برای کاروان ایران مشکل خاصی ایجاد شده باشد.

، نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی در مراسم بدرقه کاروان اعزامی به مسابقات گفت: کاروان ایران در این دوره از مسابقات بزرگترین کاروان جمهوری اسلامی ایران در ۱۸ دوره اخیر است و خداراشکر تمام هماهنگی‌ها و کارها به نحو احسن انجام شده و با توجه به میزبانی اندونزی و مشکلاتی که این کشور دارد بعید می‌دانم برای کاروان ایران مشکل خاصی ایجاد شده باشد.

وی ادامه داد: برای نخستین بار هماهنگی بسیار خوبی بین کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش وجود دارد و این هماهنگی‌ها موجب شده که هیچ خللی در برنامه ما ایجاد نشود. از بانک مرکزی و دولت باید تشکر ویژه کنم که تمام درخواست‌های ما را از لحاظ ارزی و مالی تامین کردند و کاروان ما که بزرگترین کاروان ایران در ۱۸ دوره اخیر است با کمترین مشکل مالی و ارزی راهی جاکارتا خواهد شد.

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی افزود: اولین تیم سرپرستی کاروان فرداشب راهی جاکارتا می‌شود تا ثبت‌نام نهایی بازیکنان و ورزشکاران را انجام دهند. به امید خدا بعید می‌دانم مشکل خاصی باشد و بعد از موفقیت‌های اخیر ورزش ایران در فوتبال، وزنه‌برداری، ووشو همه منتظر موفقیت ایران در بازی‌های آسیایی هستند و این قول را می‌دهم که تمام ورزشکاران کشورمان با تمام قوا تمام تلاش خود را انجام دهند. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار