اطلاعیه کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در مورد واسطه‌ها

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال درباره واسطه‌های نقل‌وانتقالات اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در این اطلاعیه آمده است:

مقررات ناظر بر فعالیت واسطه‌ها و همکاری با آنها، توسط کمیته محترم حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون تهیه و در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ به تصویب هیئت رئیسه محترم فدراسیون رسیده و از همان تاریخ لازم الاجرا می‌باشد و براساس ماده ۱۱ این مقررات، کمیته وضعیت فدراسیون به عنوان مرجع اعطای مجوز و نظارت بر عملکرد واسطه‌های محترم تعیین گردیده است.

بر اساس بند هفت از ماده پنج مقررات یاد شده، واسطه‌های محترمی که سابقاً دارای مجوز از فدراسیون فوتبال بوده‌اند، از شرکت در آزمون علمی معاف می‌باشند، براین اساس متقاضیان جدید، می‌بایست در آزمون علمی شرکت نمایند.

بنا به مراتب:

۱- از آن دسته از واسطه‌های محترمی که قبل از تصویب مقررات فوق‌الذکر، دارای مجوز فعالیت از فدراسیون فوتبال بوده‌اند دعوت می‌شود که با مطالعه دقیق این مقررات، نسبت به ارائه کامل مدارک و مستندات قید شده در آن (به خصوص موارد قید شده در ماده چهار مقررات صدرالذکر)،  صرفاً و انحصاراً در روزهای شنبه هر هفته از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ ظهر به کمیته وضعیت فدراسیون، اقدام فرمایند تا روند بررسی مدارک ایشان آغاز گردد.

۲- از متقاضایان محترم جدید واسطه‌گری که قبل از تصویب این مقررات، دارای مجوز فعالیت در فدراسیون فوتبال نبوده‌اند، تقاضا می‌گردد علاوه بر مطالعه دقیق این مقررات، طی روزهای آینده با مراجعه به سایت فدراسیون از تاریخ و نحوه برگزاری آزمون، اطلاع حاصل فرمایند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار