بختیاری‌زاده: تیم امید در بازی مقابل عراق به هماهنگی بالایی دست یافت

مربی تیم فوتبال امید معتقد است دیدارهای تدارکاتی برابر تیم زیر ۲۳ سال عراق باعث شد ملی پوشان به هماهنگی بالایی برسند.

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال, سهراب بختیاری زاده درباره دو دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال زیر ۲۱ سال ایران برابر تیم زیر ۲۳ سال عراق گفت: از برگزاری اردو و بازی دوستانه در عراق چند هدف داشتیم. اولین هدف‌مان شناسایی ضعف و قوت تیم و محک زدن بازیکنان از لحاظ نظم و انضباط تیمی، فنی و اجرای برنامه‌های تمرینی که در اردو های گذشته داشتیم، بود. 

وی ادامه داد: در بازی اول برابر عراق به دلیل تعویض و محک زدن بازیکنان، به فکر کسب نتیجه نبودیم و فقط هدف‌مان ارزیابی بازیکنان بود. در بازی دوم با هدف انجام یک بازی خوب و کسب نتیجه به میدان رفتیم که خوشبختانه در این دو بازی به اهداف‌مان رسیدیم. در مجموع امکانات خوبی در اختیارمان قرار داشت و توانستیم علاوه بر بازی‌های تدارکاتی، تمرینات خوبی را برای هماهنگی هرچه بیشتر تیم پشت سر بگذاریم.

مربی تیم فوتبال امید عنوان کرد: قرار است به چین اعزام شویم و یک دیدار تدارکاتی نیز با تیم امید این کشور انجام دهیم. هرچقدر بازی‌های تدارکاتی داشته باشیم بازیکنان  آماده‌تر خواهند شد و در مسابقات جاکارتا عملکرد بهتری خواهیم داشت.

وی در پایان گفت: بها دادن به بازیکنان امید بدون شک آینده فوتبال ایران را تامین می‌کند من از رسانه‌ها و مسئولین ورزش می‌خواهم که به این تیم بها دهند تا  با حمایت‌های بیش از پیش مسئولین بتوانیم آینده خوبی برای فوتبال ایران رقم بزنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار