توافق ۵۴ میلیون یورویی یوونتوس و میلان برای انتقال ایگواین

بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی دو باشگاه یوونتوس و میلان بر سر انتقال مهاجم آرژانتینی بانوی پیر به سن‌سیرو به توافق رسیده‌اند.

، رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند دو باشگاه یوونتوس و میلان بر سر انتقال گونسالو ایگواین به سن‌سیرو به توافق رسیده‌اند، این در حالی است که چلسی نیز وضعیت این مهاجم آرژانتینی را زیرنظر دارد.  

طبق گزارش‌های منتشرشده میلان در ابتدا با قرارداد قرضی یک ساله به ارزش ۱۸ میلیون یورو، ایگواین ۳۰ ساله را به خدمت خواهد گرفت و قابلیت خرید رسمی او را در تابستان آینده در ازای ۳۶ میلیون یورو خواهد داشت.

روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شد؛ ایگواین که دو سال از حضورش در یوونتوس می‌گذرد، هنوز نسبت به رد یا قبول پیشنهاد میلان تصمیمی نگرفته است، اما میلانی‌ها امیدوار هستند که او را برای عملی شدن این انتقال متقاعد کنند.

جذب قرضی ایگواین به این باشگاه کمک خواهد کرد تا قوانین بازی جوانمردانه مالی یوفا را نقض نکند، مشکلی که بابت خریدهای بی‌حساب و کتابش در تابستان گذشته اکنون درگیرش است.

ایگواین که با یوونتوس دو بار فاتح اسکودتو و یک بار هم فاتح جام حذفی ایتالیا شده با پیوستن کریستیانو رونالدو به راه‌راه پوشان تورین، به نظر جدایی‌اش از این تیم قطعی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار