مینا: در بدو ورودم به بارسلونا روزی ۵۰ یورو به مسی و سوارس می‌دادم!

مدافع کلمبیایی بارسلونا می‌گوید در روزهای نخست حضورش در این تیم با دو هم‌تیمی بزرگ خود شرط عجیبی بسته بوده است.

، یری مینا اعتراف کرد که در بارسلونا شروعی که تصورش را می‌کرد نداشته و عدم اعتماد ارنستو والورده به او سبب شده که روزهای خوبی را در نوکمپ تجربه نکند. او که ماه ژانویه از تیم پالمیراس به بارسلونا پیوست و مدتی است شایعه رفتنش از این تیم شنیده می‌شود، درباره روزهای نخست حضور در بارسلونا گفت: من آن روزها به خیلی‌ چیزها فکر می‌کردم، به خیلی از چیزهای بد، به اینکه کارم تمام است. احساس بسیار بدی داشتم. فیلیپه کوتینیو و پائولینیو تمام مدت تلاش داشتند که به من قوت قلب دهند و چیزهایی می‌گفتند که حالم را خوب کنند. من درک می‌کردم که در پست من بارسلونا بازیکنانی بزرگ دارد اما می‌خواستم حتی برای یک دقیقه هم که شده فرصتی برای ابراز وجود داشته باشم اما این اتفاق رخ نداد.

مینا ادامه داد: چند دقیقه فرصتی که به دست آوردم، خیلی بود. گاهی اوقات احساس می‌کردم که همه چیز دارد علیه من پیش می‌رود و دارم سقوط می‌کنم. احساس می‌کردم که نمی‌توانم هیچ کاری را دست انجام دهم و حتی یک پاس سالم هم نمی‌‌دهم.

مینا اما از خاطرات خوبی که در بدو ورودش در بارسلونا داشت هم گفت. او اظها داشت: در روزهای اول حضورم در بارسلونا، شروع به شرط بندی با لیونل مسی و لوئیس سوارس کردم تا جو خوبی را برای تمرینات تیم بسازیم. با آنها بر سر اینکه کدام یک از ما بهتر ضربه ایستگاهی می‌زند شرط بستم و هر روز ۵۰ یورو می‌باختم. شرط خنده‌اری بود و واقعیت این است که آنها هیولاهایی هستند که توپ را از هر جایی که اراده کنند می‌فرستند. آنها نه تنها آدم‌های خوبی هستند بلکه جادوگر هم هستند.

مدافع کلمبیایی بارسا درباره آینده‌اش هم تأکید کرد: درباره آینده‌ام من هیچ برنامه‌ای ندارم اما نسبت به آینده‌ام خونسردم. من فقط ۲۳ سال سن دارم و هنوز کلی فرصت دارم که بازی کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار