قدوس: مذاکرات برای انتقالم در جریان است/ می‌خواهم گام بعدی‌ در دوران حرفه‌ای‌ام را بردارم

ستاره تیم فوتبال اوسترشوندس می‌گوید مذاکرات برای انتقال وی به تیمی دیگر در جریان است.

، سامان قدوس که فصل گذشته با تیم فوتبال اوسترشوندس سوئد در لیگ اروپا درخشان ظاهر شد و در نهایت هم تیم ملی فوتبال ایران را برای بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انتخاب کرد، این روزها مورد توجه تیم‌های اروپایی از جمله سلتاویگو اسپانیا و منچسترسیتی انگلیس قرار دارد. باشگاه اوسترشوندس اما نمی‌خواهد به این راحتی ستاره ایرانی‌اش را از دست بدهد و گفته می‌شود برچسب قیمت ۵۰ میلیون یورویی روی قدوس زده‌ است، هرچند باشگاه هنوز اعلام رسمی در این خصوص نکرده است.

هافبک - بال تیم ملی فوتبال ایران که گفته می‌شود پیشنهادی چشمگیر از چین را رد کرده، در گفت‌وگو با سایت سوئدی «Svenskafans.com» در مورد وضعیت آینده حرفه‌ای‌اش گفت: باید باشگاهی پیدا شود که رقم مدنظر دنیل کیندبرگ - رئیس باشگاه اوسترشوندس - را پرداخت کند. نمی‌دانم که مبلغ مدنظر باشگاه برای انتقال من چقدر است، اما می‌خواهم گام بعدی‌ در دوران حرفه‌ای‌ام را بردارم. زمان بازی کردنم هم برای مهم است، هرچند استرسی هم ندارم. در حال حاضر هم به پول فکر نمی‌کنم.  

وی در پاسخ به این پرسش که «چه باشگاه‌هایی به دنبال جذب تو هستند؟»، اظهار داشت: باشگاه‌هایی از انگلیس، فرانسه، آلمان و اسپانیا. مذاکرات برای انتقال من در جریان است. می‌دانم که اتفاقی خوب خواهد افتاد. هدف فروش من است و فکر می‌کنم این اتفاق در این پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی بیفتد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار