معرفی وزنه‌برداران معلول اعزامی به رقابت‌های قهرمانی آزاد آسیا و اقیانوسیه

وزنه‌برداران معلول اعزامی به رقابت‌های قهرمانی آزاد آسیا و اقیانوسیه در ژاپن مشخص شدند.

و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، علی اصغر رواسی سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولین در خصوص نفرات اعزامی به رقابت های قهرمانی آزاد آسیا، اقیانوسیه معلولین گفت: در پایان مرحله پنجم اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین، پس از جمع بندی و مشورت با کادر فنی ۱۱ ملی پوش جهت اعزام به ژاپن در نظر گرفته شد.

وی افزود: رقابت های ژاپن یکی از پیش نیازهای حضور در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است و ورزشکارانی که در مسابقات مکزیک حضور نداشتند، نمی توانند در این رویداد تیم را همراهی کنند. یکی از قوانینی که در پارالمپیک های وزنه برداری اعمال می شود و ما را با محدودیت هایی روبه رو می کند، مجوز حضور یک نماینده، در هر دسته وزنی است و بنابراین ما ناچاریم ترکیب تیم های اعزامی را با توجه به این واقعیت ببندیم.

نادر مرادی، روحاله رستمی، مجید فرزین، سیدحامد صلحی پور(تهران)، سامان رضی(گیلان)، امیرجعفری، سیدیوسف یوسفی(البرز)، صمد عباسی، علیرضا ایزدی(کرمانشاه)، علی اکبر قریب شیء(فارس)، سیامند رحمان(آذربایجان غربی) ملی پوشان اعزامی به مسابقات وزنه برداری آزاد آسیا، اقیانوسیه معلولین ژاپن هستند.

این رقابت ها از ۸ تا ۱۲ سپتامبر (۱۷ تا ۲۱ شهریور) در شهر کیتاکیوشوی ژاپن برگزار می شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار