نعمتی: از کسب مدال در بازی‌های آسیایی ناامید نیستیم/ عبادی: امیدوارم نتایج خوبی کسب کنیم

بانوی کماندار کشورمان ابراز امیدواری کرد ملی‌پوشان این رشته در بازی‌های آسیایی به مدال برسند.

خبرنگار ورزشی ،  در بازدید عصر امروز وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون اظهار داشت: از زمان حضورم در فدراسیون سعی کردم فضای آرامی را ایجاد کنم و مصمم هستم که باز هم در بازی‌های آسیایی افتخارآفرینی کنیم. 

وی در ادامه افزود: وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک حمایت‌های خوبی را از فدراسیون داشتند و در کمتر از ۴ ماه ۵۰ درصد از بودجه خود را دریافت کردیم. در طی بازدیدهایی هم که آقای داورزنی از اردوی تیم ملی داشت قول داد که تجهیزاتی در اختیار کمانداران قرار بگیرد که این وعده امروز محقق شد و این تجهیزات از آلمان به دست ما رسید. سعی می‌کنیم که با نتیجه خوب پاسخ حمایت‌های مسئولان را بدهیم.

 اسماعیل عبادی کاپیتان تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان نیز گفت: امیدوارم نتایج خوبی کسب کنیم و بتوانیم بار دیگر برای ایران افتخارآفرینی کنیم، با حضور شعبانی‌بهار اردوها به خوبی پیش رفته و در ۳ رویداد برون‌مرزی شرکت کردیم.

پریسا براتی نیز تاکید کرد: خاستگاه تیراندازی با کمان قاره آسیاست و این قاره در این رشته سطح بالایی دارد، البته ما هم در جایگاه خوبی قرار داریم و امیدوارم این جایگاه ارتقا یابد.

وی افزود: امیدوارم پاسخ حمایت‌ها را بدهیم و عملکرد خوبی داشته باشیم. 

زهرا نعمتی نیز یادآور شد: خوشحالم که با حضور در اردوی تیم ملی شرایط سخت و تلاش هم‌تیمی‌هایم را می‌بینید، بچه‌های ما از صبح تا شب در سرما و گرما تمرین می‌کنند. ما از کسب مدال در بازی‌های آسیایی ناامید نیستیم و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم. 

در پایان نیز سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان گفت: با عزم و اراده و روند خوبی که طی این سال‌ها و ماه‌های اخیر در مسابقات و اردوهای تیم ملی دیده‌ایم به این رشته امیدواریم و دور از ذهن نیست که با توجه به همه استعدادهای این رشته در المپیک ۲۰۲۴ در تیراندازی با کمان بدرخشیم. 

وی تاکید کرد: این رشته ریشه در هویت تاریخی و دینی ما دارد، بعد از فراز و نشیب‌ها دوره آرامش این رشته شروع شده و امیدوارم با حضور شعبانی‌بهار نتایج خوبی بگیریم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: در بازی‌های آسیایی کامپوند انفرادی حذف شده ولی بچه‌ها قول دادند تمام تلاش‌شان را به کار گیرند و بهترین نتیجه را بگیرند. سطح تیراندازی با کمان آسیا به خاطر حضور کره‌جنوبی و سایر کشورهای شرق آسیا بسیار بالاست و با این شرایط امیدوارم روی سکو قرار بگیریم و مدال بگیریم. 

سلطانی‌فر خاطرنشان کرد: باید در ریکرو هم کار بیشتری انجام شود تا هم سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را به دست آوریم و هم رشد بیشتری داشته باشیم. البته شعبانی‌بهار هم قول داده با کار گسترده در بخش پایه این روند را تسریع کنند. 

وی در پایان گفت: امسال با همگرایی و هم‌افزایی با کمیته ملی المپیک کارها و برنامه‌ها را سازماندهی کردیم و با رویکردی مشخص و هم‌سو به پیش رفتیم و امیدواریم همه قهرمانان در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ بدرخشند و موجبات رضایت مردم را فراهم کنند. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار