شعبانی‌بهار: شرایط بازی‌های آسیایی جاکارتا با اینچئون متفاوت است/ کمانداران روحیه بالایی دارند

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان آخرین وضعیت کمانداران اعزامی به بازی‌های آسیایی اندونزی را تشریح کرد.

غلامرضا شعبانی‌بهار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص بازدید وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان اظهار داشت: امروز بازدید سلطانی‌فر و صالحی امیری از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان و ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی انجام شد و این امر در افزایش روحیه ورزشکاران موثر است.

وی در خصوص آمادگی کمانداران گفت: برنامه های زیادی را از قبل از عید برای تیم در نظر گرفتیم و ۵ مرحله اردوی شبانه روزی در استان های مختلف داشتیم و این مرحله آخرین مرحله اردو است. ۳ مسابقه برون مرزی داشتیم که برای آمادگی تیم ملی برای حضور در بازی های آسیایی بود. به سطح آمادگی مطلوبی رسیدیم و تیم ۲۵ مرداد به جاکارتا اعزام می شود. امیدوارم نتایج خوبی بگیریم. خوشبختانه بچه‌ها به لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی هستند.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص حذف کامپوند انفرادی از بازی های آسیایی جاکارتا تاکید کرد: در بازی‌های آسیایی اینچئون در کامپوند انفرادی ایران توسط اسماعیل عبادی صاحب مدال طلا شد و مدال خوبی برای جایگاه ایران در جدول رده بندی محسوب می شد اما در این دوره کانپوند انفرادی از مسابقات حذف شد اما در تیمی بانوان و اقایان و میکس انتظار افتخارات خوبی داریم. البته در ریکرو هم نا امید نیستیم و زهرا نعمتی را هم در بخش بانوان داریم.

شعبانی‌بهار در پایان گفت: نسبت به بازی‌های آسیایی اینچئون کار سخت‌تری داریم چون کامپوند انفرادی نقطه قوت ما بود اما باید به قانون تمکین کرد و باید روی سایر بخش‌ها تمرکز کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار