پارک: در بازی‌های آسیایی در کامپوند شانس مدال داریم ولی رنگ آن مشخص نیست/ شرایط زهرا نعمتی خوب است

سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان در گفت‌وگو با تسنیم درخصوص آخرین وضعیت ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ مطالبی را بیان کرد.

پارک میوک وون، سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درخصوص شرایط ورزشکاران برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی گفت: همه چیز خوب است و ورزشکاران شرایط جسمی و تمرینی خوبی دارند. مهم ترین چیز این است که همه تمرکز بچه‌ها روی بازی‌های آسیایی است.

وی تاکید کرد: شرایط تمرینی بچه‌ها را مثل جاکارتا تنظیم کردم و طبق برنامه آن تمرین می‌کنیم. برای این بازی‌ها در کامپوند شانس مدال داریم ولی رنگ آن مشخص نیست. برای ریکرو هم در تیمی شرایط خوبی داریم و برای میکس تیمیهم با توجه به اینکه سهمیه المپیک توزیع می‌شود برنامه داریم. شرایط میلاد وزیری و صادق اشرفی در ریکرو خوب است و غیر از تیمی در انفرادی هم شانس داریم.

پارک در خصوص حضور زهرا نعمتی و رکوردهای وی تصریح کرد: زهرا نعمتی را در چند روزی که تمرین داشت چک کردم و همه شرایط او خوب است. وی در حال حاضر با تیم‌ معلولان تمرین می‌کند و سه چهار روز آخر به اردو اضافه می‌شود.

وی افزود: ۲۵ مرداد و ۵ روز زودتر از مسابقات در جاکارتا هستیم و در این مدت فرصت داریم تا با شرایط اندونزی تطبیق پیدا کنیم. بعد از جاکارتا، بازی المپیک جوانان را داریم و تمرکز خود را روی این مسابقات قرار می دهم. همچنین اردوی ریکرو را هم ادامه می‌دهیم تا سال آینده در مسابقات قهرمانی جهان در هلند برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ تلاش کنیم.

سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان در پایان خاطرنشان کرد: چهره جدید در این دوره از مسابقات در ریکرو ارژنگی‌پور است و وزیری هم بعد از دو سال به تیم اضافه شد. تیم اصلی ریکرو آقایان برای هلند همین نفرات هستند که روی آنها سرمایه گذاری می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار