پدیده در آستانه کنار رفتن از لیگ برتر

باشگاه پدیده خراسان همچنان در بحران بسر می‌برد و در این شرایط احتمال منحل شدن این باشگاه وجود دارد.

خبرنگار ورزشی ، باشگاه پدیده که فصل پیش به خاطر عدم پرداخت حق و حقوق ایگور پراهیچ از سوی فیفا با جریمه کسر ۶ امتیاز مواجه شد، هنوز بخش عمده‌ای از طلب این بازیکن (حدود ۶۰۰ میلیون تومان) را نداده است و از این‌رو به زودی با حکم جدیدی از سوی فیفا که به احتمال زیاد سقوط به یک دسته پایین‌تر خواهد بود، مواجه می‌شود.

نکته جالب اینکه مجموعه پدیده در حالی بودجه‌ای در اختیار این باشگاه قرار نمی‌دهد که همچنان در تبلیغات دور زمین بازی‌های این فصل لیگ هم تبلیغ این شرکت دیده می‌شود.

مورد دیگر اینکه سازمان لیگ به خاطر حکم کمیته انضباطی و کمیته استیناف در شرایطی اجازه داد برخی از بازیکنان جدید پدیده در هفته اول لیگ مقابل پرسپولیس به میدان روند که این باشگاه تا امروز ۹۰۰ میلیون بدهی خود را به شاکیان داخلی خود پرداخت کند. این اتفاق با بدقولی شهردار مشهد که قول پرداخت این پول را داده بود، رخ نداد و در این شرایط پدیده مجبور است بدون بازیکنان جدید خود در بازی‌های هفته دوم لیگ به میدان رود.

عجیب اینکه باشگاه پدیده قصد جذب بازیکن برزیلی هم داشت و این بازیکن در مشهد سرگردان است تا تکلیف باشگاه پدیده مشخص شود. با وضع موجود احتمال اینکه باشگاه پدیده از لیگ برتر کنار رفته و حتی منحل شود زیاد است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار