حاجی‌صالح‌اوغلو: امیدوارم حسینی ما را شرمنده نکند/ شاید یک بازیکن ایرانی دیگر جذب هم کردیم

نایب‌رئیس باشگاه ترابزون‌اسپور از مدافع ایرانی و جدید آبی‌وعنابی‌ها تمجید کرد.

، هایرت‌الدین حاجی‌صالح‌اوغلو، نایب‌رئیس باشگاه ترابزون‌اسپور  در مراسم معارفه و امضای قرارداد سیدمجید حسینی، به خبرنگاران گفت: مدت‌ طولانی است که از مجید حسینی شناخت پیدا کرده‌ایم. به دلیل مشکل کوچکی که در بند فسخ قراردادی وی وجود داشت، این انتقال کمی به طول انجامید. در نهایت این انتقال امروز شکل رسمی به خود گرفت و امیدواریم که مجید و باشگاه‌ روزهای خوبی را با یکدیگر تجربه کنند. برای حسینی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که ما را شرمنده نکند. حسینی در پست دفاع بازی می‌کند و به همراه تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ بوده است و اتفاقاً عملکرد خیلی خوبی هم از خود ارائه داد. امیدوارم مجید چنین عملکردی را هم در ترابزون‌اسپور داشته باشد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به سیاست‌های این باشگاه در بازار نقل‌وانتقالات نیز یادآور شد: ما در ترابزون‌اسپور در حال برنامه‌ریزی بر روی این موضوع هستیم که از این پس از کشورهای همسایه از جمله ایران، گرجستان، یونان و ... بازیکن به خدمت بگیریم چون بازیکنان این کشورها به سادگی می‌توانند با سبک زندگی و به لحاظ اجتماعی خودشان را در اینجا وفق دهند. ممکن است در این بین برای مثال از آمریکا یا نیجریه هم بازیکن بگیریم، اما سیاست کلی‌مان جذب بازیکن از کشورهای همسایه خواهد بود. ما پیش از این یک بازیکن ایرانی - وحید امیری - به خدمت گرفته بودیم و امروز هم یک بازیکن ایرانی دیگر به ترکیب‌مان اضافه کردیم. شاید یک بازیکن ایرانی دیگر نیز جذب کردیم، شاید هم سال بعد این اتفاق بیفتد. از این به بعد سیاست‌مان این است و به این شکل فکر می‌کنیم.

تسنیم، پیش از این رسانه‌های ترکیه‌ای مدعی شده‌ بودند که ترابزون‌اسپور نسبت به جذب مرتضی پورعلی‌گنجی علاقه‌مند است و عنوان کرده بودند این انتقال می‌تواند در ازای ۱.۵ میلیون یورو عملی شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار