سلطانی‌فر: شعار یک ایران، یک صدا نماد یکپارچگی ایران است/ امیدوارم نتایج خوبی در بازی‌های آسیایی بگیریم

وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم با تلاش‌ها، کارشناسی‌ها و بحث و بررسی‌هایی که با همدلی همه اعضا در این مدت انجام شد، بتوانیم نتایج خوبی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ بگیریم.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در آخرین جلسه ستاد عالی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی که صبح امروز (دوشنبه) برگزار شد، با تشکر از تلاش‌های اعضای این ستاد در یک سال و نیم گذشته اظهار داشت: امیدوارم با تلاش‌ها، کارشناسی‌ها و بحث و بررسی‌هایی که با همدلی همه اعضا در این مدت انجام شد، بتوانیم نتایج خوبی در بازی‌های آسیایی بگیریم.

وی ادامه داد: امیدواریم همان‌طور که تیم ملی فوتبال بازی‌های آبرومندی در جام جهانی انجام داد و نتایجی تاریخی گرفت، رشته‌های مختلف ایران در بازی‌های اندونزی بتوانند کارنامه خوبی داشته باشند و رتبه خوبی کسب کنند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به پیچیدگی‌های این دوره از بازی‌ها که در سه شهر مختلف برگزار می‌شود و میزبان از امتیازات خاصی برخوردار است و شانس‌های کسب مدال ما با حذف برخی اوزان و رشته‌ها کاسته شده، اما امیدواریم با تلاشی که صورت گرفته است و با عزم و اراده‌ای که ورزشکاران عزیز ما دارند بتوانیم در این رویداد بزرگ موفق و کارنامه خوبی داشته باشیم.

سلطانی‌فر عنوان کرد: همه می‌توانند شهادت دهند که هماهنگی، همدلی و وحدتی که بین وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک ایجاد شده، موجب آرامش، ثبات و وحدت رویه در مدیریت ورزش کشور شده و همه انرژی‌ها متمرکز موفقیت و عزت ورزش ایران شده است. نتایج و آمار نشان می‌دهد که هر زمان این وحدت رویه بین دو دستگاه متولی ورزش کشور صورت گرفته نتایج خوبی گرفته‌ایم که در این دوره ما به اوج این هماهنگی و همدلی رسیده‌ایم و از این لحاظ شرایط استثنایی به وجود آمده و از همه ظرفیت‌ها استفاده کرده‌ایم.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص انتخاب شعار کاروان ایران که با عنوان «یک ایران، یک صدا» انتخاب شد، توضیح داد: از بین پیشنهاداتی که اعضا ارائه کردند، این شعار به دلیل اینکه کاروان ورزشی ما نشان دهد با مردم یک صدا و یک دل است، توانست آرای بیشتری کسب کند. در حقیقت اعضای کاروان ورزشی ما با این شعار که نماد یکپارچگی کشور عزیزمان است در مسابقات حضور خواهند داشت و این موضوع باعث قوت قلب ورزشکاران هم خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار