صالحی‌امیری: وجدان‌مان راحت است که برای ورزش ایران کم نگذاشتیم

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: وجدان‌مان از این بابت که برای ورزش ایران کم نگذاشتیم و از همه ظرفیت‌ها برای موفقیت کاروان ورزشی ایران استفاده کردیم، راحت است.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رضا صالحی‌امیری در آخرین جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی و پاراآسیایی که صبح امروز برگزار شد، گفت: از حمایت‌ها و همدلی‌های سلطانی فر و از تلاش های همه معاونان وزارت ورزش و جوانان و اعضای ستاد که مجدانه در این جلسات حضور داشتند و کمک های بزرگی در حوزه های مختلف کارشناسی و پشتیبانی و فکری داشتند تشکر می کنم.

وی ادامه داد: همچنین، از آقایان سجادی، شهنازی و رحیمی و اعضای کادر سرپرستی کمیته ملی المپیک که به طور شبانه روزی و با جزییات مباحث و کارها را دنبال می کردند و عمده فعالیت‌های اجرایی کاروان را به عهده داشتند نیز تشکر می کنم.

صالحی امیری با بیان این که امیدوارم با همه تلاش های صورت گرفته نتایج خوبی در بازی های آسیایی جاکارتا بگیریم افزود: آن چیزی که در این دوره اهمیت دارد این است که وجدان‌مان از این که برای ورزش ایران کم نگذاشتیم و از همه ظرفیت ها برای موفقیت کاروان ایران استفاده کردیم، راحت است و می توانیم از این بابت سرمان را بالا بگیریم.

وی در پایان با اشاره به شعار کاروان ایران در بازی های آسیایی گفت: همه ما باید صدایی واحد داشته باشیم و با همدلی که وجود دارد به سوی موفقیت ورزش ایران حرکت کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار