ارزیابی مثبت اصفهانیان از عملکرد داوران در هفته نخست لیگ برتر

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال عملکرد داوران در هفته اول هجدهمین دوره لیگ برتر را مثبت ارزیابی کرد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان درباره عملکرد داوران در هفته اول لیگ برتر گفت: جا دارد از همه داوران که قضاوت خوبی داشتند، تشکر کنم. در کل عملکرد داوران در نخستین هفته از هجدهمین دوره لیگ برتر را مثبت ارزیابی می‌کنم. در همه بازی‌هایی که گزارش آنها به ما رسیده است، شاهد قضاوت خوبی از آنها بودیم.

وی در ادامه افزود: البته در تشخیص جریمه شخصی بازیکنان، داوران اشتباهاتی داشتند، اما در مجموع کارشان خوب و راضی‌کننده بود. ما گروه آنالیز خودمان را داریم و آنها در روزهای آینده همه صحنه‌های داوری بازی‌ها را آنالیز خواهند کرد.

رئیس کمیته داوران درباره برگزاری دوره توجیهی دانش‌افزایی داوران لیگ دسته اول فوتبال نیز گفت: جا دارد از میزبانی هیئت فوتبال استان گیلان به دلیل اینکه شرایط و امکانات خوبی برای داوران ایجاد شده بود، تقدیر و تشکر کنم. ما دو زمین چمن در اختیار داشتیم و تست‌ها را در ورزشگاه سردار جنگل و تمرینات عملی را در ورزشگاه تختی انجام می‌دادیم. با وجود اینکه یک چهارم داوران و کمک داوران لیگ دسته اول در تست‌های آمادگی جسمانی مردود شدند، اما هیچ مشکلی از لحاظ تعداد داوران در لیگ یک نداریم.

اصفهانیان همچین خاطرنشان کرد: کمیته داوران همه تلاش خود را برای رفع مشکلات داوری انجام خواهد داد و امیدوارم در فصل پیش‌رو عملکرد داوران بسیار بهتر از دوره‌های پیشین باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار