درودگر: تغییرات با هماهنگی مالک و مدیرعامل باشگاه اتفاق خواهد افتاد/ به کارهای سخت عادت دارم

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: تمام تغییرات در باشگاه تراکتورسازی با هماهنگی هیئت مدیره و مالک باشگاه اتفاق خواهد افتاد.

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: ابتدا بابت این انتخاب از آقای زنوزی تشکر می‌کنم. من در گذشته هم مدیرعامل تیم‌های پُرطرفدار ملوان و نساجی بوده‌ام. برای من افتخاری است که به عنوان مدیرعامل در باشگاه پرطرفداری دیگر فعالیت خواهم کرد. تبریز سرزمین مادری من است و امیدوارم بتوانیم تلاشی در جهت شکوفایی فوتبال آذربایجان انجام دهیم.

وی در واکنش به این موضوع که کار سختی در تبریز دارد، چرا که توقعات از تراکتورسازی بالاست، گفت: صددرصد کار سختی داریم، اما من عادت به کارهای سخت دارم.

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که آیا تغییری در باشگاه ایجاد خواهد کرد یا خیر، تصریح کرد: همه چیز با هماهنگی هیئت مدیره و مالک باشگاه و پس از جلسه و براساس نیازهای باشگاه اتفاق خواهد افتاد.

درودگر درباره برنامه‌های خود در تراکتورسازی یادآور شد: من برنامه‌ام را به باشگاه داده‌ام و به تصویب هیئت مدیره هم رسیده است. براساس آن هم کارها را پیش خواهیم بود. در هر صورت این افتخاری است که نصیب من شده و امیدوارم بتوانم خادم مردم آذربایجان باشم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار