تاج: به تیم امید برای صعود به المپیک امیدواریم/ کادرفنی خوبی بالای سر این تیم است

رئیس فدراسیون فوتبال در ستاد عالی بازی‌های آسیایی گفت: نگاه ما به آینده و حضور تیم امید در بازی‌های المپیک بعد از ۴۴ سال است.

، مهدی تاج با اشاره به آمادگی مطلوب تیم امید ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی گفت: مجموعه‌ای از بهترین جوانان فوتبال ایران با رده سنی زیر ۲۱ سال که شالوده اصلی این تیم همان نوجوانان ایران در بازی‌های جام جهانی هند است که بزرگانی مانند آلمان و مکزیک را شکست دادند، تیم امید را تشکیل می‌دهند.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: با تأیید ستاد عالی بازی‌های آسیایی و با هدف حضور در المپیک آینده این تیم جوان و آینده‌دار را به میدان بازی‌های آسیایی می‌فرستیم و نگاه ما به آینده و حضور در المپیک بعد از ۴۴ سال است و بسیار به آنها امیدوارم.

وی با بیان اینکه تیم امید کارش را از اردیبهشت ماه آغاز کرد و چهار بازی تدارکاتی را انجام داده است، اظهار داشت: بازیکنان تیم امید پنج روز پیش در اردوی عراق حاضر شدند و دو بازی تدارکاتی با این تیم که برای قهرمانی بسته شده است، انجام دادند. تیم امید مقابل عراق که یکی از شانس‌های قهرمانی در بازی‌های آسیایی است، یک بازی را پیروز شد.

تاج خاطرنشان کرد: کادر فنی خوبی بالای سر این تیم قرار دارد و بسیار باانگیزه و مصمم به میدان خواهند رفت و یقین دارم آینده از آن این جوانان است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار