محمدیان: فدراسیون به اهداف خود در اعزام بانوان به جاکارتا رسید/ به صورت دقیق در جریان جلسات گزینش تعداد نفرات نبودم

نایب رئیس بانوان فدراسیون جودو تأکید کرد، این فدراسیون به اهداف خود در زمینه تعداد نفرات اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا رسیده است.

لیلا محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد رضایت‌مندی مسئولان فدراسیون از تعداد سهمیه نفرات اعزامی به جاکارتا عنوان کرد: خوشبختانه فدراسیون به اهداف خود در این زمینه رسیده است و حالا در بخش بانوان با دو نماینده در بخش بانوان در جاکارتا حضور خواهیم داشت.  ابتدا قرار بود در بخش بانوان با یک نفر اعزام شویم که با تلاش مسئولان و همکاری مسئولان کمیته ملی المپیک این تعداد به دو ورزشکار تغییر یافت.

وی ادامه داد: در گفت‌وگوهای قبلی کمی به تعداد نفرات اعتراض داشتم و این موضوع به دلیل اطلاع نه چندان دقیقم از جلسات بین فدراسیون و کمیته ملی المپیک بود. به هر صورت همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردم فدراسیون به اهداف خود دست پیدا کرده است و در زمان باقیمانده باید تمام تمرکزمان را روی آماده‌سازی نفرات بگذاریم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون جودو تصریح کرد: خوشبختانه تمرینات تیم زیر نظر نلیا به خوبی در حال پیگیری است و وضعیت نفرات اعزامی بسیار مطلوب است. در چند ماه اخیر به لطف حمایت‌های خوب فدراسیون چندین اردوی خوب در داخل و خارج کشور داشتیم که همین امر تأثیرات قابل توجهی در بالا رفتن میزان آمادگی نفرات داشته است.

محمدیان در پایان خاطر نشان کرد: در فدراسیون جودو توجه ویژه‌ای به بخش بانوان در هر سه رشته جودو، کوراش و جوجیتسو می‌شود و‌ امیدوارم در هر تمام این رشته‌ها حضور قدرتمندی در جاکارتا داشته باشیم. در هر حال از تمام افرادی که در روند آماده‌سازی تیم‌ها کمک کرده‌اند تشکر می‌کنم و تشکری ویژه نیز از مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان دارم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار