زنوزی: دستمان برای جذب بازیکن خالی بود و نتوانستیم آنطور که باید و شاید تراکتورسازی را ببندیم

مالک باشگاه تراکتورسازی گفت: دستمان برای جذب بازیکن خالی بود و نتوانستیم آنطور که باید و شاید تیم را ببندیم.

از تبریز، محمدرضا زنوزی در نشست خبری امروز خود در جمع خبرنگاران گفت: من آدمی هستم که از مصاحبه کردن دوری می‌کنم و دنبال خودنمایی نیستم. مصاحبه‌هایی هم که انجام دادم به خاطر این بود که در مقطع زمانی احساس نیاز کردم. در حال حاضر هنوز هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه مشخص نیستند و من به همین خاطر گاهی اوقات مجبور به انجام مصاحبه می‌شوم. احساس می‌کنم مردم و رسانه‌ها گاهی وقت‌ها سوالاتی برایشان ایجاد می‌شود که مجبورم برای پاسخ دادن به آنها اطلاع‌رسانی کنم.

وی افزود: در مورد اتفاقاتی که بعد از واگذاری باشگاه به من رخ داد باید بگویم که بعد از اتمام لیگ برتر تا واگذاری باشگاه وقفه‌ای ایجاد شد و همین موضوع باعث شد که ما زمان زیادی را از دست بدهیم. همچنین برخی از بازیکنان از تیم ما جدا شدند و بازیکنانی را هم که می‌توانستیم در نقل و انتقالات به خدمت بگیریم از دست دادیم. به خاطر همین مجبور شدیم در نقل و انتقالات بازیکنان موجود را به خدمت بگیریم. با این حال احساس می‌کنم بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته‌ایم هر کس در پست خودش بهترین است اما در هر صورت دستمان برای جذب بازیکن خالی بود و نتوانستیم آنطور که باید و شاید تیم را ببندیم.

مالک باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: جان توشاک یکی از موفق‌ترین مربیان دنیاست که سابقه نشستن روی نیمکت تیم رئال مادرید را هم دارد. همچنین ما به خاطر از دست دادن برخی از بازیکنان مجبور شدیم روی بازیکنان خارجی متمرکز شویم. تاکنون دو بازیکن خارجی باکیفیت به خدمت گرفتیم اما نخواستیم از رده چهارم فوتبال برزیل بازیکن بیاوریم چون این بازیکنان مانند هندوانه سربسته هستند و گذشته نشان می‌دهد که ۸۰ درصد از این بازیکنان جواب نداده‌اند.

ادامه دارد

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار