کنایه مورینیو به کلوپ و تمجید از خریدهای او

آقای خاص ضمن تمجید از خریدهای تابستانی یورگن کلوپ به سرمربی آلمانی لیورپول هم کنایه زد.

، یورگن کلوپ که دو سال پیش منچستریونایتد را بابت خرید ۹۰ میلیون پوندی پل پوگبا مورد انتقاد قرار داده بود، با جذب آلیسون بکر مجموع خریدهای تابستانی‌اش در لیورپول را به ۱۷۰ میلیون پوند رساند. این در حالی است که او در ماه ژانویه امسال هم ۷۵ میلیون پوند صرف خرید ویرجیل فن‌دایک کرده بود. این سرمربی آلمانی در زمان پیوستن پوگبا به شیاطین سرخ گفته بود اگر روزی چنین ولخرجی‌هایی در فوتبال عادی شود، او دست از سرمربیگری خواهد کشید.

ژوزه مورینیو در تازه‌ترین اظهارنظر خود با کنایه به سرمربی لیورپول گفت: خوشحالم که  لبخند می‌زنم، برایم جالب است که می‌بینم برخی نظر خود را تغییر می‌دهند و به صورت فردی عوض می‌شوند. به نظر من اگر شما پولی دارید و به درستی آن را سرمایه‌گذاری کنید، بهتر از آن است که آن را در بانک نگه دارید چون نرخ سودی که بانک می‌دهد خیلی کم است. تک‌تک بازیکنانی که لیورپول خریده، باکیفیت هستند.

وی ادامه داد: با توجه به بازیکنانی که لیورپول خریده به نظرم منصفانه است که هواداران این تیم این فصل انتظار قهرمانی داشته باشند. با توجه به سرمایه‌گذاری که روی تیم فینالیست لیگ قهرمانان صورت گرفته، آنها کاندیدای اصلی قهرمانی در لیگ برتر هستند و باید این عنوان را هم به دست بیاورند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار