نکواندو تیمی گرنداِسلم| صعود ایران به نیمه‌نهایی با برتری مقابل ترکیه/ میزبان رقیب بعدی کشورمان

تیم تکواندو ایران در نخستین دیدار مسابقات تیمی گرنداِسلم ۲۰۱۸ توانست تکواندوکاران ترکیه را ۶۵ بر۵۳ از پیش‌رو بردارد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

و به نقل روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات قهرمانی تیمی گرنداِسلم در سه گروه مردان، زنان و مختلط از ساعت ۵:۳۰ صبح (به وقت تهران) امروز (جمعه - ۵ مردادماه) در «ووشی» چین آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

ایران، ترکیه، چین (۲تیم)، ژاپن، ساحل عاج، قزاقستان، کره‌جنوبی و مراکش تیم‌های شرکت کننده گروه مردان در این دوره از رقابت‌ها هستند که بر اساس قرعه‌کشی انجام شده تیم‌های ایران، ترکیه، چین (۲ تیم) و ژاپن در بالای جدول و ساحل عاج، مراکش، کره‌جنوبی و قزاقستان در پایین جدول قرار دارند.

براساس قرعه‌کشی انجام شده هوگوپوشان کشورمان در نخستین گام به مصاف ترکیه رفتند که در نهایت توانستند با نتیجه ۶۵ بر ۵۳ پیروز این میدان باشند و به مرحله بعد راه پیدا کنند. نمایندگان کشورمان در مرحله نیمه‌نهایی باید به مصاف تیم چین بروند.

تیم ایران با ترکیب سیدحسین احسانی، مهدی جلالی، رامین حسین‌‌قلی‌زاده، پوریا عرفانیان و عرفان ناظمی در این رقابت‌ها حضور دارد. هدایت این تیم به‌عهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی، رضا ایمان‌زاده به عنوان مربی و علی رضایی به عنوان مربی بدنساز است.

این رقابت‌ها G۸ است و به ترتیب به تیم اول تا سوم ۸۰، ۴۸ و ۲۸/۸۰ امتیاز تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار