ناصری: اگر استقلال و پرسپولیس بازی‌های‌شان را در مشهد برگزار کنند قطعاً قهرمان می‌شوند/ پرسپولیس باید از دقیقه ششم ۱۰ نفره می‌شد

دروازه‌بان تیم فوتبال پدیده خراسان اعتقاد دارد تقابل این تیم با تیم‌های دیگر یک جنگ نابرابر است.

خبرنگار ورزشی ، محمد ناصری بعد از شکست  یک بر صفر پدیده مقابل پرسپولیس، گفت: نمی‌خواهم درباره مسائل فنی حرف بزنم. بچه‌ها زحمت کشیدند و تلاش‌شان را کردند، اما این بازی جنگ نابرابر بود. مسئولان شهر مشهد به خودشان بیایند. بازی ما با تیم‌های دیگر یک جنگ نابرابر است. به‌هرحال پدیده یک تیم خصوصی است و باید حمایت شود. باید تبریک بگویم به مردمی که امروز آمدند به ورزشگاه، تیم‌شان را تشویق کردند و خوشحال به خانه‌های‌شان رفتند. اگر استقلال و پرسپولیس بازی‌های‌شان را در مشهد برگزار کنند، قطعاً قهرمان می‌شوند. تماشاگران ۹۰ دقیقه آمدند و تیم مشهد را کوبیدند، آن‌هم در حالی که خیلی از آنها از خود ما بلیت گرفته بودند! اما باز هم دست آن تعدادی که شاید ۱۰۰ نفر بودند و ما را تشویق می‌کردند، درد نکند.

وی با اشاره به عملکرد داور در این مسابقه گفت: تعجب می‌کنم از داور که باید پرسپولیس از دقیقه ششم ۱۰ نفره می‌کرد. اخراج، اخراج است و فرقی نمی‌کند که در دقیقه شش باشد یا در دقیقه ۹۶ و باید پرسپولیس ۱۰ نفره می‌شد. پرسپولیس فقط یک توپ در چارچوب زد که آن هم پنالتی بود. ما فقط ۱۰ دقیقه در بازی تمرکز نداشتیم، اما ۸۰ دقیقه تلاش کردیم که آن ۱۰ دقیقه را جبران کنیم، اما نشد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار