حسینی: هواداران پرسپولیس از جوانان تیم حمایت کنند/ حرف بزنم خیلی راحت مرا محروم می‌کنند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است برای ادامه حضور این تیم در لیگ برتر هواداران باید از بازیکنان جوان حمایت کنند.

خبرنگار ورزشی ، سید جلال حسینی بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پدیده، در هفته نخست لیگ برتر گفت: همه بچه‌ها در این بازی تلاش کردند، شجاع واقعا مصدوم است اما بازی کرد. خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. بازی کردن در زمین ورزشگاه امام رضا(ع) مقداری قلق می‌خواهد که دست ما نبود.

وی درباره این که پرسپولیس در نیم فصل نخست نیمکت به مراتب ضعیفی خواهد داشت، گفت: وضعیت همین است که می‌بینید و هواداران باید کمک کنند چون شرایط بسیار سخت است و ما مشکلات بسیار زیادی داریم که امیدواریم حل شود. هواداران باید از جوان‌های تیم حمایت کنند تا آنها هم بازی کنند، این دیگر بر می‌گردد به طرز فکر هواداران که چطور از جوانان حمایت می‌کنند.

مدافع پرسپولیس افزود: دوره بدنسازی سختی را پشت سر گذاشته‌ایم و مطمئنا روز به روز بهتر خواهیم شد.

حسینی درباره حواشی بعد از مراسم برترین‌ها و مسئله‌ای که بین او و بهاروند رئیس سازمان لیگ به وجود آمد اشاره کرد: به هر حال باید در تصمیم‌گیری‌ها دقت بیشتری باشد.

وی در واکنش به این سوال که با وجود اینکه به عنوان برترین مدافع انتخاب شدید، از چه مسئله‌ای گلایه دارید، گفت: شما خیلی راحت صحبتی می‌کنید و می‌روید، می‌گویید که شفاف صحبت کنید، اما وقتی که شما خودتان نمی‌دانید جریان چیست، بهتر است که من هم همینطور صحبت کنم. در این شرایط سختی که پرسپولیس دارد، اگر حرفی بزنم خیلی راحت می‌توانند من را محروم کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار