بردیف: آزمون در جام جهانی ۲۰۱۸ فقط یک فرصت گلزنی داشت

سرمربی ترکمنستانی تیم روبین‌کازان نظرش درباره عملکرد سردار آزمون در جام جهانی ۲۰۱۸ را بیان کرد.

، قربان بردیف در بخشی از مصاحبه تفصیلی خود با روزنامه بیزنس آنلاین روسیه و در پاسخ به این پرسش که سردار آزمون با عدم گلزنی در جام جهانی ۲۰۱۸ او را متعجب نکرده است، گفت: در این سطح کسب امتیاز ضروری است و علاوه بر خلق موفقیت باید از هیچ به گل برسید.

سرمربی تیم روبین‌کازان ادامه داد: سردار آزمون در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران فقط یک موقعیت گلزنی در بازی با مراکش داشت و در بقیه بازی‌ها به چنین وضعیتی نزدیک شده بود.

وی همچنین درباره تاکتیک‌ها و نوآوری‌ در سبک بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: این رقابت‌ها نشان داد نوآوری در بازی‌ها را مربیانی به ارمغان می‌آورند که تیم‌های ملی را هدایت نمی‌کنند. جام جهانی ۲۰۱۸ می‌توانست با حضور مربیانی همانند ساری، کلوپ و گواردیولا جذاب‌تر باشد.

بردیف درباره بهترین‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز گفت: لوکا مودریچ بهترین بازیکن بود که در تمامی بازی‌های تیم ملی فوتبال کرواسی بالاترین سطح فنی را داشت. بهترین مربی از نظرم روبرتو مارتینز از بلژیک بود و هیچ گزینه دیگری را نمی‌بینم. تیمش برای رسیدن به نیمه‌نهایی با زیبایی برزیل را شکست داد و در این مرحله نیز مغلوب تیم خوب فرانسه شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار