دومین هم‌پستی سابق سردار هم کازانی شد/ اعلام زمان قرارداد جدید چرچسوف

دومین هم‌پستی سابق سردار آزمون در تیم روستوف به خط حمله تیم روبین‌کازان پیوست.

، دیمیتری پولوز، مهاجم ۲۷ ساله تیم زنیت سن پترزبورگ با اعلام سایت رسمی این باشگاه به صورت قرضی تا پایان فصل ۲۰۱۹ - ۲۰۱۸ لیگ برتر روسیه در اختیار تیم روبین‌کازان قرار گرفت. وی که سال گذشته میلادی با عقد قرارداد ۳ ساله‌ای به تیم زنیت سن پترزبورگ پیوسته بود ۲ فصل در تیم روستوف همبازی سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی بود و دوباره کنار او در تیم روبین‌کازان بازی خواهد کرد.

باشگاه روبین‌کازان روز گذشته نیز الکساندر بوخاروف، مهاجم ۳۲ ساله را به خدمت گرفت که این بازیکن پیشین تیم ملی روسیه نیز در روستوف همبازی سردار آزمون بود.

خبر دیگر از روسیه اعلام زمان امضای قرارداد استانیسلاو چرچسوف برای ادامه هدایت تیم ملی این کشور پس از حضور موفقیت‌آمیز در جام جهانی ۲۰۱۸ است.

ایگور لبدیف، عضو کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال روسیه گفت: قرارداد جدید سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه به احتمال فراوان فردا (جمعه) امضا می‌شود که ۲ ساله خواهد بود. البته پس از پایان این مدت امکان تمدید آن برای ۲ سال دیگر که تا پایان جام جهانی ۲۰۱۸ است وجود دارد.

تیم ملی فوتبال روسیه با هدایت استانیسلاو چرچسوف تا مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ صعود کرد و با پذیرش شکست برابر کرواسی از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار